Aslan Burcu Erkeği En Çok Neye Önem Verir?

Aslan Burcu Erkeği En Çok Neye Önem Verir?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 311 kez okundu.

Aslan burcu erkeği en çok neye önem verir ? En çok güzelliğe ve mükemmelliğe önem verir. Çünkü aslan burcu erkeği her şeyin en iyisi en güzeli en mükemmeli onların olsun ister. Onun bu mükemmeliyetçi özelliği seçeceği partneri için de geçerlidir. Bir aslan erkeği bir kadını seçerken öncelikle onun dış görünüşüne dikkat eder buna önem verir. Yüzünün güzelliği, bakımlı olup olmaması ve o kişinin çekiciliği ilgisini çekmesini sağlayan şeylerdir. Çünkü ben merkezci yapıya sahiptir ve her şeyde en iyi kendilerinin olmasını isterler. Tabi ki en güzel partnerinde onların olmasını isterler.

Bir ortama girdiklerinde partneriyle birlikte ortamın en iyi çifti olmak, bütün gözleri üzerine çekmek aslan burcu erkeğinin egosunu tatmin eder ki bu onların en çok sevdiği şeylerden biridir. İkinci olarak aslan erkekleri karşı tarafın hareketlerine önem verir. Çünkü onun için bir bayanın nerede nasıl hareket edeceği, nerede ne şekilde ve ne konuşacağı çok önemlidir. Yeri geldiğinde gülmeli yeri geldiğin de kendini geri çekmeli, yeri geldiğinde de fikirlerini kendinden emin öz güveni yüksek bir şekil de söylemelidir. Bu tarz insanlara hayranlık oldukları gibi onlara çok fazla önem verir, onların tavsiyelerini dinler, onların düşüncelerine saygı duyarlar. Bu da onların karşı cinste önem verdiği özelliklerdendir biridir. Bir diğeri ise güven problemi yaşadıkları için bir ilişki içinde bu konuya önem verir. Partnerinin onun güvenini kazanmış olması gerekmektedir. Karşı cinsin ona asla sadakatsizlik yapmayacağını bilmeli içinde hiç bir şüphe olmamalıdır. Bahsettiğimiz bu küçük ayrıntılara dikkat ederek bazı takıntıları olan burç grubu ile ilişkinizi sağlam bir şekilde devam ettirmeyi başarabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği en çok neye önem verir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git