Aslan Burcu Erkeği En Çok Neye Dikkat Eder?

Aslan Burcu Erkeği En Çok Neye Dikkat Eder?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 411 kez okundu.

Aslan burcu erkeği en çok neye dikkat eder? Bu burç erkeği mükemmeliyetçi bir yapıya sahiptir. Onlar her şeyin en iyi, en güzeli olmak isterler. Dolayısıyla her şeyin en güzeli de onlar da olmalıdır. Bu yüzden aslan burcu erkeği en çok dış görünüşe dikkat eder. Bir kadın da en çok dikkat ettikleri şey tabi ki dış görünüşüdür. Güzel giyinen, bakımlı, bir ortamda kolayca dikkat çeken kadınlar aslan burcu erkeğinin ilgi alanına girerler. Onlar için etiket çok önemlidir diyebiliriz.  Eğer bir aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız dış görünümünüze fazlasıyla önem vermelisiniz.  İkinci olarak en çok dikkat ettiği şey ise sizin davranışlarınızdır.

 

Aslan erkeği çocukça davranışlardan nefret ettiği gibi aşırı olgun davranışlar da onları bıktırabilir. Aslan burcu erkeğinin yanında tavırlarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğlenceli bir yapıya sahip olan aslan burcu erkeğiyle zaten çok fazla eğlenebilirsiniz.  Bu yüzden onların yanında zorlama şakalar yapmaktan kaçınmalısınız. Yanlarında kendinizi fazla kasmamalı mümkün olduğunca doğal davranmalısınız. Çünkü aslan burcu erkekleri doğal kadınları daha soğuk ya da kasıntı kadınlardan daha tatlı ve daha ilgi çekici bulurlar. Üçüncü olarak aslan burcu erkeğinin dikkat ettiği şey ise sizin ona karşı tutumunuzdur. Onu sürekli eleştirerek, ondan sürekli şikayetlenerek onu kendinizden soğutabilirsiniz.  Sizden gelecek eleştiriler yerine sizden gelecek övgüler ile sizin onunla ilgilenmenizi ister. Bu yüzden aslan burcu erkeği partnerlerine mükemmel olduklarını hissettirmeyi çok severler çünkü partnerlerinin de aynısını kendilerini yapacağını bilirler.

Aslan burcu erkeği en çok neye dikkat eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git