Aslan Burcu Erkeği En Çok Hangi Burçla Anlaşır ?

Aslan Burcu Erkeği En Çok Hangi Burçla Anlaşır ?
21 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 421 kez okundu.

Aslan burcu erkeği en çok hangi burçla anlaşır ? Bu burç lider ruhlu yapısı, sadakati ve dostlarına, ailesine verdiği önemle ön plana çıkar. İlişkilerine oldukça önem veren aslan burcu erkeği için gerek aşk hayatı gerekse arkadaşları oldukça kıymetlidir. Aslan burcu erkeği bir kadını ya tam sever ve sahiplenir ya da hiçbir şekilde hayatına sokmak istemez. Onun içindir ki hem aşk hayatında hem de dostları ile bağında hangi burçtan olduklarının oldukça önemi büyüktür. Aslan burcu erkeğinin en çok anlaşabildiği burçlardan biri yay burcu kadınıdır. Öyle ki birbirine benzeyen yönleri ile aslan burcu erkeği yay burcu bir kadın ile ilişki yaşadığında bu ilişki uzun soluklu, sorunsuz ve güzel olacaktır.

İlişkilerinde istikrara oldukça önem veren aslan erkeği için yay burcu kadını tam da aranılan kan olabileceği gibi mutlu bir ilişki için de yerinde bir tercih olacaktır. Uzun soluklu olması beklenen bu ilişki her iki taraf için de heyecan verici ve güzel zamanlara gebe olabilecektir. Bu burç grubunun en çok anlaşabildiği bir diğer burç ise ikizler burcu kadınıdır. İkizler burcu kadını ile ilişkiye başlayan aslan burcu erkeği bu ilişkiyi dolu dolu yaşayabilecek ve sadelikten uzak macera dolu, farklı bir deneyime sahip olacaktır. Bunun içindir ki heyecan ve macera arayan aslan erkeğine en iyi partner olacak burç ikizler kadınıdır. Bu burç erkeğinin iyi anlaştığı bir diğer burç ise koç burcu kadınıdır. Bu burç insanı ile aslan erkekleri ruhsal uyumdan ziyade fiziksel uyumu yakalayacak ve ilişkinin en çok da fiziksel boyutunda tatmin olabilecektir. Aslan burcu erkeğinin sorumluluk sahibi, kolay elde edilemeyen ve umursamazca davranmayan kadınlardan hoşlandığının bilinmesi de onun en çok hangi burç ile anlaşabileceği sonucuna ulaşmak için yeterli olabilir.

Aslan burcu erkeği en çok hangi burçla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git