Aslan Burcu Erkeği Dengesiz Midir?

Aslan Burcu Erkeği Dengesiz Midir?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 492 kez okundu.

Aslan burcu erkeği dengesiz midir? Dürüst olmak gerekirse aslan burcu erkeği belki de burçlar arasında en dengesiz olandır. Tam olarak sağı solu belli olmayan gelgitlerle dolu bir burçtur. Sabah size sizi deliler gibi sevdiğini söyleyen aslan erkeği akşam sizden sıkıldığını ve ayrılmak istediğini söyleyebilir. Bir aslanla ilişkide bu tarz şeylere kendinizi hazırlamanız gerekmektedir. Çünkü bu kadar inişli çıkışlı bir ilişkiyi belki de diğer başka hiç bir burçla yaşayamazsınız. Bir kavgada önce aslan burcu erkeğinden çok kırıcı sözler duyup bir zaman sonra sizden milyonlarca özür dileyerek size geri döndüğünü görmek aslan burcu erkeğiyle olan ilişkinin kaçınılmaz durumlarındandır. Eğer bu burcun erkeği ile flört aşamasındaysanız rahatlıkla onun dengesizliklerini gelgitlerini fark edebilirsiniz.

Bu gün sizden çok hoşlandığını söyleyen aslan burcu erkeği bir anda bazı engeller koyarak ortadan kaybolup bir zaman sonra gecenin bir yarısında sizi çok sevdiğini söyleyen bir mesajla ortaya çıkabilir. İlişkinizde önemli nokta sizin bu durumda aslan burcu erkeğinin bu dengesizliklerine katlanabilmenizdir. Onlarla bir ilişkiye başlamadan önce bunu kesinlikle gözden geçirmelisiniz çünkü aşırı dengesizlikleri sizi çok fazla yıpratabilir. Eğer bunlarla baş edebileceğinize inanıyorsanız sağı solu belli olmaz tavırlarına, sabahı akşamı birbirini tutmayan davranışlarına ve yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok dengesiz harekete alışmanızda fayda var.  Çünkü bu ilişkide aslan burcu erkekleri sürekli kaçan, saklanan kafasına esince de geri dönen tarafı oynayacaktır. Siz ise onun bu dengesizliklerine maruz kalan tarafı oynayacaksınız.  Bu nedenle daha sağlıklı bir ilişki için bu dengesizlikleri çok fazla kafaya takmamanızı, görmezden gelmeyi öğrenmenizi ve kendinizi çok fazla yıpratmamanızı tavsiye ediyoruz.

Aslan burcu erkeği dengesiz midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git