Aslan Burcu Erkeği Çekingen Midir?

Aslan Burcu Erkeği Çekingen Midir?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 445 kez okundu.

Aslan burcu erkeği çekingen midir ? Bazı özellikleri ile göz önünde olmakla birlikte ve fark edilen bir burçtur. Aynı zamanda dikkat çekmeyi sever, popüler olmayı ya da lider vasıflı olmayı sevmektedir. Bunun yanı sıra otoriter bir yapısı da vardır. Cömert kişiliği ve dostları ile olan sıkı bağları ile de ünlüdür, neredeyse hiç bir konuda çekingen değildir. Çünkü aslan burcu erkeğinin çekingenlik gibi bir özelliği söz konusu olamaz. Aslan burcu erkeği, genellikle dikkat çekmeyi amaç haline getirmiş olan bir burç olarak bilinir. Öyle ki çekingenlik bu durum ile ters orantılıdır. Çekingenlik hiçbir şekilde doğasında yoktur. Aslan erkekleri her ortamda popüler olmayı ve önde olmayı çok sever. Bunun yanında, çapkınlıkları ile ve gece hayatı ile de ünlüdür.

Aşık olmadığı sürece gece hayatından ve çapkınlıktan vazgeçemez. Aşık olduğu anda aslan burcu erkeğini tanımanız imkansızlaşabilir. Hiç ummadığınız kadar romantik bir kişiliğe bürünebilir. Size resmen mükemmel bir ilişki yaşatabilir. Bunun için sadece sizden bir kıpırtı alması yeterli olacaktır. Belli bir süre bu kıpırtı ile onu peşinizden koşturabilirsiniz. Bu durumda ona arada sırada da övgüler yağdırmalısınız ki elinizden kaçırmayın. İnanın ki aşık olduktan sonra kaybetmek istemezsiniz. Aslan erkeği ilişkilerinde de otoriter olmayı sever yani bu demek oluyor ki belli bir süre sonunda peşinizden koşmak yerine ilişkiye hakim olmak isteyecektir. Tıpkı bir ormanların kralı olan aslan gibi sizin kralınız olmak isteyecektir. Böylelikle sizi daha çok mutlu edebilecektir. Fakat dikkat etmeniz gereken tek şey, onu kıskandırmamak ya da şüphe duymasını sağlamamak olacaktır. Bunun haricinde onun doğasın da çekingenlik yoktur.

Aslan burcu erkeği çekingen midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git