Aslan Burcu Erkeği Çapkın Mıdır ?

Aslan Burcu Erkeği Çapkın Mıdır ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 614 kez okundu.

Aslan burcu erkeği çapkın mıdır ? Bu burcun erkekleri sürekli ilgi ister, bencildir ve gururludur. Sinirlendiğinde bir bomba misali patlar. Kin tutmaz kızgınlığı gelip geçicidir.

Aslan burcu erkeği,  emir almaktan hoşlanmaz bunun yerine emir vermeyi severler. Bu durum ilişkileri içerisinde de böyledir. Karşısında ki kadından emir değil rica ister. Aşkta ve işte övülmekten hoşlanır. Ayrıntılara önem verirler, aşları çok güçlüdür ve detaycı kişilikleri vardır.

aslan burcu erkeği çapkınmıdır

Aslan burcu erkekleri arasında doğru insanı bulduğunuzda çapkın değildir. Eğer siz ona ilgi göstermezseniz aşkı çabuk söner ve sizden soğur. Hatta sizi aldatabilir bile. Bazen de siz onun ne zaman nasıl gittiğini bile anlayamazsınız öylece sessizce gider. Aslan erkeğine boyun eğin ve her istediğine tamam dediğiniz takdirde o da sizin isteklerinizi karşılıksız bırakmayacaktır.

Aslan burcu erkeği çapkın mıdır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git