Aslan Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Geri Döner Mi?

Aslan Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Geri Döner Mi?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 685 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi ? Bu burç erkeğinden ayrılır iseniz ve geri dönmesini istiyor iseniz bazı şeylere de dikkat etmeniz gerekir. Bunların ilki ise kesinlikle bir köşeye çekilip ağlayıp depresyona girmemelisiniz. Böylelikle onu tamamen uzaklaştırmış olabilirsiniz. Bunun haricinde yaşamı sevmeli ve güçlü görünmelisiniz. Böylelikle de ne kaybettiğini anlayıp geri dönme ihtimali artabilir. Aslan burcu erkeğinin geri dönmesini istiyor iseniz biraz çaba sarf edip karşısına çıkmalısınız. Bütün sorunlarınızı yüz yüze sormalı ve konuşup halletmelisiniz. Aslan erkekleri kesinlikle karşısında çok çekici ve dikkat çekici görünmelisiniz ve sakın tereddüt etmeyin.

Tereddütlü olduğunuzu gördüğü zaman o da vazgeçecek ve çekip gidecektir. O yüzden karşısında kesinlikle kararlı durmalı ve kararınızın arkasında durmalısınız.  Bunun yanı sıra karşısına çıktığınız zaman kesinlikle ağlamamalı ve bağırıp çağırmamalısınız gayet sakin bir tavır izlemelisiniz. Aslan burcu erkeği ile ancak sakin konuşur iseniz sizi ciddiye alır ve sizin ile sorunlarını tartışabilir. Hatta çözüme kavuşturmak için çabalar. Unutmayın ki kesinlikle nedensiz bir hareket yapmaz ve her hareketinin bir nedeni vardır. Size de o nedeni anlatacaktır. Bir sorun var ise de çözmeye çalışacaktır. Bunun yanı sıra dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kesinlikle bu çözüm konuşması sırasında ona hakaret etmemelisiniz. Böyle bir durumda onu bir dakika bile orada tutamazsınız. Çekip gider ve bir daha dönmez.

Sonuç olarak baktığımızda ise onu eğer ki geri kazanmak istiyor iseniz kesinlikle en başta karar vermeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Çok da zor bir durum olamayacaktır. Eğer aslan erkeği de sizi seviyor ise barışmanız kolay olacaktır. Sadece ağlamamalı ve dik durmalısınız. Kararınızdan dönmemeli ve ona kararlı olduğunuzu ispat etmelisiniz. Depresyonda olmadığınızı ve konuşup halletmek için geldiğinizi ona hissettirmelisiniz.

Aslan burcu erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git