Aslan Burcu Erkeği Ayrıldığı Zaman Geri Döner Mi ?

Aslan Burcu Erkeği Ayrıldığı Zaman Geri Döner Mi ?
18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.268 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ayrıldığı zaman geri döner mi ? Astronomi yerine göre yaşamımızla alakalı bazı tüyolar verir ve bu tüyolar bazen hayat kurtarıcı nitelikte olabilmektedir. Özellikle de burçlara inanan biz hanımlar için tüm bu noktalar oldukça önemli bilgiler demektir bizim için. Bu burç erkeğine sahip bir sevgilisi olan kadın diğer kadınlara göre daha dikkatli olmalıdır. Aslan burcu erkeği kendi içinde düzenli ama genel olarak karma karışık bir kafa yapısına sahiptir. Sizinle sohbet ederken aniden apayrı ve farklı bir şey düşünebilir ve buna uygun olarak kendi başına kararlar verebilir. Bu nedenle konudan bağımsız bir şeyler mırıldanabilirler. Bu durum sizi şaşırtmasın kesinlikle. Çünkü bu oldukça normal bir durumdur aslan erkeği için.


Aslan burcuna sahip bir eski sevgiliniz varsa onu unutmanın yollarını aramalısınız yada ilk adımı atacak olan siz olmalısınız. Çünkü aslan erkeğindeki gurur kimsede bulunmaz. Katır inadı vardır adeta. Özellikle bir de yanlışı yapan siz iseniz o selanızı okumuş demektir. Kesinlikle geri dönmez. Bu kadar katı bir duruşu vardır ilişkiye dair. Ama bir o kadar da duygusaldırlar içlerinde. Öyle herkes bilmez dertlerini. Onlar bilinmesini istemiyorsa en yakınındaki bile anlamaz mutsuz olduğunu. Sessizce ağlar kimse duymaz hıçkırıklarını, kimse görmez gözyaşlarını! Tüm dünyaya gözyaşlarını gösterir belki de. Fakat sevdiği bilmez onun için göz yaşı döküldüğünü. Kısaca kendi içinde yaşar tüm aşkını. Kimse bilmez,kimse anlamaz sevdiğini. Olduğundan daha fazla kıskanç olan aslanlar, sevdiği kadının adını bazen kendilerine bile zikrettirmezler. Kendilerinden dahi sakındıkları için gururlu olan aslan erkeği kesinlikle ayrıldıktan sonra dönmez. Dönmesi için çok gerekli bir nedenin olması gerekir. Bu yüzden aslan erkeği tarafından sevilmek bir ayrıcalık olsa gerek.

Aslan burcu erkeği ayrıldığı zaman geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git