Aslan Burcu Erkeği Aşk Acısı Çeker Mi ?

Aslan Burcu Erkeği Aşk Acısı Çeker Mi ?
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 655 kez okundu.

Yaz aylarında dünyaya gelen aslan erkeği, sıcak mevsimin özelliğinden midir bilinmez oldukça çapkın ve zekidir. Tam bir yaz aşkı adeta.
Kendi başına bir gizem olan aslan burcu erkeği çözümlenmesi düşünülmüş fakat başarıyla sonuçlandırılamamıştır. Çünkü başlı başına gizemli olan aslan erkeği bir sır gibidir adeta. Sever ama anlamazsın. Nefret eder bilemezsin. Öfke kusar ama nedenini sorgularsın!

Aslan burcu erkeği aşk acısı çeker mi? Bu burç erkeği, sevdi mi sevdiğini dile getirmeyip gösteren erkeklerdendir. Oldukça çapkın olmalarına rağmen herhangi bir kadından aldıkları iltifatla hemen kızarabilecek kadar da masumanedir. Bu da onu gizemli kılan apayrı bir özelliktir. Gözlerine baktığınız an sevgiyi bakışlarda görürsünüz mutlaka. Aslan burcu erkekleri yalana tahhammül edemezler.

Sırf kendilerine olan saygılarından, sevgileri bittiği vakit çekip gidebilirler. Ve korkup vicdan yapmadan partnerinin karşısına oturarak büyük bir yüreklilikle bunu dile getirebilirler. Fakat çekip gittiklerinde bu demek olmuyor ki üzülmüyorlar. Aslan erkeği sevgisini, öfkesini, acısını göz önünde yaşamaktan nefret eder bu nedenle de onun üzüldüğüne nadir tanık olursunuz. Eğer üzülürse uzun bir yürüyüş yada huzurlu bir yere gidip sessizce yada bağıra bağıra ağlarlar fakat bunu kimse görmez ve kimse bilmez. Aşk acıları da bir o kadar derin ve gizlidir. Aşk acısını nadir olarak çekerler. İlişkiyi bitiren tarafsa asla üzülmezler fakat sevgi bitmeden ilişki biterse acı çekmeleri olasıdır.

Sevgilerini belli etmeyip kendi içlerinde oldukça derin hisseden aslan erkekleri bu yüzden kaybetmektedirler çoğu zaman. Hep içlerine atarlar, biri onları kırsa alttan alırlar ve asla kavgacı değillerdir. Evet işlerini çok iyi bilirler fakat iş duygulara gelince çok zayıftırlar. Sivri dilleri, kendilerinden taviz vermeyişleri, dik duruşları, özgüvenleri sevene kadar sürmektedir. Dağ gibi adamın çöküşü tabiri, aslan erkeği için oldukça sık kullanılmaktadır.Bunun da nedeni aşkı derinden ve kendiyle yaşamasıdır. En büyük dostunun kendi benliği olmasıdır.

Aslan burcu erkeği aşk acısı çeker mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git