Aslan Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder ?

Aslan Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.305 kez okundu.

Aslan burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder ? İnanılmaz derece de gururludur. Aşık olduğunu belli etmesi için sizden karşılık alması gerekir. Eğer ona karşı hisleriniz varsa aslan burcu erkeğinin ne düşündüğünü öğrenmek için kendi hislerinizi belli etmekten çekinmeyin. Karşılık aldığı zaman duygularını eksiksiz ortaya koyan aslan burcu erkeği eğer hislerinin karşılıksız olduğunu görürse anında kendini geri çeker ve  sizden köşe bucak kaçar. Onun aşık olduğunu belli etmesi için tek gereken şey karşılıklı olduğunu bilmesidir. Şimdi de aslan erkeği aşık olduğunu nasıl gösterir sorusuna gelecek olursak, en beklemediğiniz anda karşınıza çıkıp içinde ne var ne yok her şeyi dökebilir.

Aslan burcu erkeği öyle küçük oyunlara gerek duymaz eğer birini seviyorsa ve karşı tarafında ondan hoşlandığını düşünüyorsa bütün duygularını açık açık söyler ve bu konuda gayet nettir. Aslan erkeği aşık olduğunu belli etmek için size sürprizler  hazırlamaz onların sert mizacı vardır. Pek romantik olduklarını söylemeyiz. Fakat size karşı ne hissettiklerini söylüyorlarsa onların her kelimesine gözünüz kapalı inanabilirsiniz çünkü bu konuda yalan söylemezler. Aşık olduğunu belli etmek için size laf arasında küçük iltifatlar edebilirler. Veya sizinle gelecek hayalleri kurmaları aslan burcunun ileride de sizi yanında istediğini ve size karşı gerçekten bir şeyler hissettiklerini gösterir. Ancak size küçük bir uyarımız var  aşık bir aslan burcu erkeğiyle mutluluğu da üzüntüyü de diplerde yaşarsınız.

Aslan burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git