Aşkın Süresini Nasıl Uzatabilirsiniz ?

Aşkın Süresini Nasıl Uzatabilirsiniz ?
26 Mart 2016 tarihinde eklendi, 616 kez okundu.

İnsanlar her nasıl ölmek için doğmaz iseler bunun bir benzeri olarak da asla ayrılmak için bir ilişkiye başlamazlar. Başlanılan her ilişkide insanlar büyük bir heyecan ve oldukça öz verili olması ile de her an mutlu ve huzurlu bir şekilde de hayatlarına devam etmektedir. Bir ilişki esnasında bir ay kadar zaman dilimi geçmeye başladığı zamanlarda o ilişkinin ne kadar uzun süreceği ya da kısa ömürlü olacağı da anlaşılır. Az öncede dediğimiz gibi her ne kadar bir ilişkiye ayrılmak için başlanmıyor olsa bile mantık çerçevesi içerisinde devam edilmediği sürece bu ilişkinin ömrü de pek uzun olmayacaktır.

Sizler hayatınızda kısa süreli olan ilişkiler istemiyor ve hayatınıza almış olduğunuz kişilerin mümkün ise bir ömür boyu sizlerin yanında yer almasını istiyor iseniz de bu konuda oldukça mantıklı bir şekilde ilerlemeniz gerekmektedir. İlişkinin ömrünü uzun tutmak konusunda oldukça etkili olan durumların en temelini o ilişkiyi yaşıyor olan kişiler belirlemektedir de denilebilir. Eğer sizler gerçekten de ilişkiniz bitmesin ve her an o ilişkiye sahip olmak istiyor iseniz işte o an yapmanız gereken ve bir de bunların yanı sıra hayatlarınızdan vermeniz gereken ödünler de yer almaktadır. Mesela sizler bu ilişkide bayan olarak yer alıyor iseniz oturmanızdan tutun attığınız her adıma kadar oldukça dikkatli davranmanız gerekir.

askin-suresini

Erkekler her ne kadar kendilerini sizlere güveniyor gibi gösteriyor olsalar bile bir yandan da her an sizleri takip eden bir yapıları olmalarından dolayı bu durum sizleri ister istemez olarak strese de sokabilir. İşleri ile ilgileniyor olan sevgilileriniz ya da hayat arkadaşlarınız da var ve bir de işlerini her şeyin ötesinde tutuyor ise de sizler bu durumu en aza indirgemek için mücadele edebilirsiniz. Bu mücadeleyi eğer karşınızda yer alan kişileri sıkmadan ya da onların da isteklerini ve düşüncelerini ön plana alarak yapar iseniz kendiliğinden ilişki sürelerinizin de uzamaya başlayacak olduğunuzu da görebilirsiniz.

Bazen insan her ne kadar öyle demek istemese bile kendinden bir şeyler kopmasına ya da kendilerine daha çok vakit ayrılması gibi şeyleri istiyor olmasından dolayı söylediği sözlere dikkat etmeyip, sonucunda hem kendini hem de karşısındaki yer alan kişiyi bir hayli yorabilir. Bu durum her ne kadar basit gibi görünüyor olsa bile daha çok insanların ilişkilerinin ne kadar uzun ya da ne kadar kısa olacağı hakkında da insanlara bilgi vermektedir. Sadece bu durum bayanlar için de geçerli olmayıp erkekler arasında da bu konu hakkında ne kadar önemli bir rol olduğunu devam ettirmektedir. Sizler karşınızda yer alan bayanları daha kendi canınız istediğinde ya da sadece boş kalan vakitlerinizde aramak ya da mesaj atmak ile yetinmelerini ister iseniz bu ilişki ister istemez zeminden bir sarsılmaya da uğrayabilecektir. Eğer karşınızda olan kişileri tam anlamı ile seviyor iseniz böyle saçma şeylere izin vermeyi tercih etmek yerine hayatınızda her an yanlarınızda yer alarak uzun bir ilişkiye sahip olmak amacı ile çaba da sarf edebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git