Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?

Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?
11 Mart 2016 tarihinde eklendi, 804 kez okundu.

Büyü alanında en çok kullanılan ve en fazla işe yarayan büyüler aşk büyüleridir. Aşk büyüsü bir erkeği veya kadını sonsuza kadar kendisine bağlanmak isteyen kişiler tarafından yapılır. Özellikle de ortada bir türlü fark edilmeme, başka birisi ile nişanlanma, eşi tarafından beğenilmeme, bir tarafın diğer tarafı kesinlikle reddetmesi gibi durumlar varsa aşk büyüsü derhal başvurulan yöntemlerden birisidir. En tehlikeli aşk büyüleri evli insanları ayırıp başka birisine bağlamak için yapılan keskin büyülerdir çünkü ortada bir yuva yıkma söz konusudur. Bunun dışında oldukça masum ve sadece evliliğini kurtarmak için yapılan aşk büyüleri de vardır. ”Büyüleri” diyorum çünkü aşk için yapılan büyüler kişinin isteklerine, arzularına, içinde bulunduğu duruma ve etkilerine göre değişiklik gösterir. Çok sayıda aşk büyüsü vardır ve bu büyüler, büyü yapmak isteyen kişinin isteğine göre belirlenir.

aşk büyüsü nedir

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

En etkili aşk büyüleri yapılırken ceylan derisi kullanılır ve bu derinin üzerine bir takım dualar, yazılar ve isimler yazılır. Yapılan büyünün derecesine göre derinin üzerine yazı yazmak için kullanılan malzeme belirlenir. Bu bazen bir mürekkep, bazen bir sabun veya safran olabilir. Bu aşamada kullanılan malzemelerin hepsi çok özeldir. Başvurulan medyum yada hocanın yönlendirmesi ile, hazırlanan büyü amacına en uygun yere yerleştirilir. Bazen de hiç fark ettirilmeden yedirilmesi gereken gıdalar hazırlanır. Tabii ki bunlar okunmuş ve büyülenmiş yiyeceklerdir. Başka birinin yememesine özellikle dikkat edilmelidir.

Büyünün amacına ulaşması için biraz sabırlı olmak gerekmektedir. Eğer söylenen bütün yöntemler doğru şekilde yerine getirilirse bu süre en fazla 2 hafta sürer. 2. haftanın sonunda büyü yapılan kişinin gözü sizden başkasını görmeyecek ve ömrü hayatı boyunca kulunuz köleniz olacaktır. Sadece sizin söylediklerinize kulak asacak ve kapınızdan ayrılmayacaktır. Aşk büyüsü bozmak istediğiniz zaman yaparken yardım aldığınız hocaya veya medyuma gitmeniz yeterlidir. Çünkü büyü yalnızca siz istediğiniz zaman bozulur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git