Türk Malı Bebek Bezi

Türk Malı Bebek Bezi
8 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.561 kez okundu.

Sevgili anne ve babalar, bebek bezi bebeğiniz doğduğu andan itibaren yaklaşık iki üç yılı gibi bir süre kullanacağınız bir üründür. Bu nedenle bebek bezi seçimi yaparken çok dikkatli olmanız gerekir. Bebeğiniz sizin en değerli varlığınız ve bebek bezi onun cildine doğrudan temas eden bir ürün. Bebeğinizin sağlığına elverişli kaliteli bir bebek bezi kullanmanız çok önemlidir. Bebek bezi seçerken hangi ülkeye ait olduğunu dikkate almayı da unutmayın. Bir çok anne ve baba yabancı ülkelere ait olan bebek bezlerini kullanmak istememekte fakat hangi bez markasının Türk malı bebek bezi olduğunu da ne yazık ki bilmemektedir. Şimdi bu yazımız da Türk malı bebek bezleri hakkında vererek anne ve babalarında bu konuda bilgi sahibi olmalarını sağlayalım.

Canbebe bebek bezi de bir çok kişi tarafından Türk malı sanılmaktadır ama ne yazık ki yerli malı bir ürün değildir. Bu nedenle bebek bezi konusunda, marka isimleri çok yanıltıcı olabilmektedir. Baby star bir ülker ürünüdür ve yüzde yüz yerli malıdır. İsmine nazaran yabancı sanılan ürünlerden biridir.

Evy baby yine ismi nedeni ile yabancı bir ürün sanılan bebek bezi markasıdır. Türkiye’de kullanımı oldukça yaygın olan ve bir çok ailenin memnun kaldığı evy baby de aslında bir Türk malıdır. Kaliteden asla ödün vermeyen yapısı ve her bebeğin konforu düşünülerek tasarlanmış yumuşak pamuksu dokusu ile oldukça rağbet gören bir Türk malı bebek bezidir. Sıvıyı dokuz saate varan süreler boyunca içinde hapsederek sızdırma yapmasını önler.

Baby star markası Türkiye’de üretilen ve saygın bir prestiji olan, kaliteli bir bez markasıdır. Bir çok anne baba yerli üretimi olması nedeni ile bu bez markasını tercih eder. Baby star Türk malı olması nedeni ile, ülkemizde ki bebeklerin sağlığı ve konforu çok daha fazla düşünülerek imal edilmiştir. Aklınızda soru işareti kalmadan rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür.

Molfix bebek bezi de Türk malı olan bez markalarından biridir. Kısaca özetlersek; molfix, baby star ve evy baby bebek bezi markaları, yerli üretimi olan Türk malı bebek bezleridir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git