Anal İlişkide Hamile Kalır Mıyım ?

Anal İlişkide Hamile Kalır Mıyım ?
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 618 kez okundu.

Anal ilişki hem İslam dininde hem de toplumda kabul görmeyen bir ilişki çeşidi olsa da çoğu insan bu ilişkiyi tercih ettiğini belirtmektedir. Bu ilişkinin her iki birey içinde birçok zararı bulunsa da farklılık ve yeni heyecan arayan partnerler bu tür ilişki yaşamaktadır. Ters ilişki olarak tanımlanan ters ilişki bayanın makat bölgesinden ilişkiye girmesi anlamını taşımaktadır. Bu ilişki sonrasında çoğu bayanda hamilelik şüphesi baş gösterebilir. İnternet üzerinden aramalara bakıldığında anal ilişkiden hamile kalınıp kalınamayacağı bir çok kez sorulmuştur. Peki, anal ilişkide hamile kalır mıyım? Gelin hep birlikte cevabına bakalım.

Ters İlişkiden Gebe Kalınır Mı ?

anal-iliskide-hamile-kalabilir-miyim

Anal ilişkinin vajina ile bir bağlantısı olmadığı için makat içine partnerin boşalması durumunda bir hamilelik durumu söz konusu olmaz. Çünkü bu bölge üremek için değildir. Ancak bu durum sonucu hamile kaldığını belirten bayanlar bulunmaktadır. Bu durum ise makat ile vajinanın çok yakın olmasından kaynaklanır. Boşalma sırasında makattan çıkabilen akıntı vajinadan ilerleyebilir ve döllenme gerçekleşebilir. Hem istenmeyen bir hamilelik oluşmaması için hem de sağlık açısından ilişkilerde mutlaka kondom kullanılmalıdır.

Anal ilişkide hamile kalır mıyım ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git