Aldatıldığımı Öğrendim Ne Yapmalıyım ?

Aldatıldığımı Öğrendim Ne Yapmalıyım ?
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 590 kez okundu.

İşte hayat ile savaşının başladığı an diyebiliriz. Bir süre hayatla ilişkiniz kesilebilir. Hiçbir şey yapmak istemezsiniz. Sadece uyumak istersiniz. Okul hayatınız varsa gitmek istemezsiniz. İş hayatınız varsa hiçbir şeye yoğunlaşamazsınız. Hat da ilişkiniz herkes tarafından biliniyorsa o bilen kişilerle konuşmak dahi istemezsiniz. Peki, aldatıldığımı öğrendim ne yapmalıyım ? diyarsanız bu yazı tam size göre!

Ama dünyanın sonunun olmadığını düşünmeniz gerekmektedir. Yapacağınız tek şey hemen kendinizi toplamanız gerekmektedir. Yoksa hiçbir zaman unutamazsınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecektir. Kesinlikle ben daha kimseye güvenemem diye düşünmemelisiniz. Çünkü herkes o kişi gibi olacağını düşüneceksiniz. Ama hiç de öyle bir şey olmayacak. Her şeyin hayırlısını isteyin. Hayırsızsa olmasın deyin. Resimleriniz varsa onları direk bir çöpe atın. Aldığı hediyeler varsa onları da atınız. Yoksa unutamazsınız. En önemlisini numarasını silip engellemelisiniz. Yani yeni hayata başlangıç yapmalısınız. Tatile gitmek için fırsatınız Varsa bir tatil yapabilirsiniz. Bu çok iyi geleceğini düşünüyorum.

Kendinize daha fazla vakit ayırmalısınız artık. En önemli yapacağınız şey o kişiden uzak durup onu unutmaya çalışmak artık kendinize önem vermek gerekmektedir.

Aldatıldığınızı gözlerinizle gördüyseniz O an başınızdan kaynar sular dökülmüş gibi olursunuz. Şok olup elinizden hiç bir şey gelmez. Erkek birisi aldattıysa kız direk oradan uzaklaşmalıdır. Çünkü oraya giderse kendisi daha çok üzülecektir. Evine gidip ilk önce ağlamalıdır. Fakat elinde bir kanıt olması her şeyi daha kolaylaştırır. O an resim çekmeyi düşünebiliyorsa bir tane resim çekmelidir. Erkek itiraz edip yok öyle bir şey diyemez. Aldatan erkeğe mesaj atmamalıdır. Erkek mesaj attığında yazılı olarak cevap vermek yerine direk çektiğiniz resmi gönderip kendini akıllı zanneden kişiyi şok edebilirsiniz. Fakat sosyal ortamdan aldatıldığını öğrendiyseniz bu biraz daha kolay olacaktır. Bu durumda direk kişiyle ilişkinizi kesmelisiniz.

Fakat bu durumu kız erkeğe yaşatıyorsa yani kız aldatıyorsa her şeyi gözleriyle yakalıyorsa erkeğinde oradan uzaklaşması gerekmektedir. Fakat sinirlerine sahip çıkamayıp orayı karıştıracaktır. Büyük ihtimal.

Aldatma konusunu erkek ve kız olarak ayırmak gerekmektedir.

Aldatan taraf erkek ise;

Bu durum kızlar için çok zor atlatılacak bir durumdur. Hayatla ilişkinizi kesmek isteyeceksiniz. Fakat hiçbir şeyin sonunun olmadığını hatta kurtulduğunuzu düşünmeniz gerekmektedir. Her şeyin başlangıcı da olabilir diye düşünebilirsiniz. Ama şuan bu durumdayken siz bunların hiç birisini düşünemeyecek siniz. Hem sinirli olacaksınız. Bir taraftan aşk acısı çekeceksiniz. Fakat bir taraftan şu soruyu kendinize soracaksınız. Ben bunu hak ettim mi? Diye. Aldatan erkeği kendinize karşı soğutacaksınız. Yani kendinize o kişiyi kötüleyecekseniz. O kişiyi unutmak istiyorsanız.

Aldatan taraf kız ise;

Bu durum erkekler için de zor atlatılacak bir durumdur. Fakat kızlarda olduğu gibi fazla üzülmezler. Erkeklerin sinir duyguları daha ağır basmaktadır. Yani o an o kıza âşık olduğunu unutur. Direk hayatından siler. Erkeklerde bu durumda affedeceğini zannetmiyorum. Ve fazla üzüleceklerini de zannetmiyorum. Ama çok sinirlenirler ve o kişiden direk nefret ederler.

Kısacası her şeyi unutup kendine vakit ayırıp faaliyetler yapıp aktiviteler yapıp o konulardan uzaklaşıp hiç bir şeyi hatırlamamak gerekmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git