Akrep ve Oğlak Burç Uyumu

Akrep ve Oğlak Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 231 kez okundu.

Akrep burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Akrep ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Su grubu akrep ve toprak grubu olan oğlak burcunun tutkulu bir ilişkisi olacağını söylesek de, yükselen burçlarında etkisi altında olduklarını unutmamak gerekir.

Akrep Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

İki burcun uyumundan bahsetmeden önce kısaca, her iki burçtan bahsedecek olursak eğer, akrep son derece tutkulu, ihtiraslı, sert görünümünün altıda son derece duygusal bir bünye taşıyan, burçlar arasında kıskançlığı ve kindarlığıyla bilinen bir burçtur. Akrep kadını ilişkide ilgi ve aşk yeri gelince tutku isteği aşırı olduğundan dolayı, karşı taraftan bunu en aşırı seviyede bekleyecektir. Akrep burcu kadını güven olarak ekonomik güvencenin yanı sıra duygusal güvence ister ve karşısındakinden bu güvenini bulamaması sonucu yapacağı şey ya sessizce gitmektir yada tam bir intikamcı olabilmektedir.

Oğlak burcuna gelecek olursak eğer, hayatta karşı istekleri ve arzularının en başına kariyerlerini ve hayallerini koyan oğlak erkeği, hayata karşı istekleri ve arzularının en başında aşk, tutku, güven bulunduran akrep burcuna olan ilgisini göstermekte biraz zorlanabilir. İkisini ortak noktada da buluşturan tutku, ilişkilerini ayakta tutmaya yarayan bir unsur olarak gözükecektir. Oğlak burcunun ekonomik güvence isterken, Akrep burcunun duygusal güvence istemesi birbirlerini anlamalarına yol açsa da, oğlak burcu ne kadar belli edemese de duygularını yoğun yaşaması bakımından sezgileri kuvvetli olan akrep kadını tarafından fark edilecektir.

Akrep kadını ve oğlak erkeği ilişkisinin ilk zamanları, akrep kadını oğlak erkeğini çözmeye çalışır fakat oğlak erkeğinin duygularını saklama çabası akrep kadının kuvvetli sezgilerinden bir yere kadar kurtulabilir. Son derece inatçı o ve cinselliğe önem veren iki burç, söz konusu inat yüzünden ortamı alevlendirseler de daha sonra alevlenecek olan ikili arasındaki tutkulu cinsel ilişki olacaktır. Yatakta ki tut ve arzularını birbirlerinde bulan akrep kadını ve oğlak burcu birbirlerine yeniden duygusal bağda bağlanacaklardır. Genel olarak bahsetmemizin ardından ikili arasındaki Aşk, evlilik ve cinsellik konularını alt başlıkta inceleyelim.

Akrep ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, akrep oğlak aşk uyumu nasıl ?

Burçlar arasında akrebi en etkileyen, akrep için en dikkat çekici burç oğlak burcudur. İki burç için önemli olan tutkulu aşk ve cinsellik akrep ve oğlak burcunu ortak noktada taşıması ve oğlak burcunun bu tutkuyu önüne gelenle yaşamaması akrep burcunun oğlak burcuna olan ilgisinin nedenlerinden biridir. Oğlak burcunun kapalı kutu misali, duygularını saklaması, kimi zaman akrep burcuna ilgisizlik gibi gözükse de bir zamandan sonra akrep burcunda bu meraka dönüşür ve tutku ve sezgileriyle akrep burcu, oğlak burcunun içindeki aşkı anlayabilir. Akrep kadını hırsıyla meşhur ve elde edemediği şeylerin peşine düştüğünden dolayı oğlak erkeği akrep kadını için cazip bir adaydır.

Akrep kadını oğlak erkeğini elde edene kadar da rahat durmayacaktır. Akrep kadını ve oğlak erkeği ilişkilerini ilk günden belli etmeye meyillidirler. Fakat astrolojide bilinmesi gerekende Akrep burcu kadını ve oğlak burcu erkeği arasındaki aşkın yüzde 70 ihtimalli olmasıdır. Yani ya yüzde 70 olacaktır yada yüzde 70 ihtimalle oluru yoktur. Akrep burcu kadını, oğlak burcu erkeğinin kendi ruhunun derinliklerine girmesini ister bu konuda oğlak burcu erkeği duygularını belli edemese de aşkı yaşayacağı akrep burcu kadınının ruhunun derinliklerine girmeyi başarabilir.

Fakat akrep burcu kadını, duygularını belli etmekten son derece kaçınan oğlak burcu erkeğini sadece sezgileriyle anlayabilir. Bir süre sonra akrep burcu kadını anlayacaktır ki oğlak burcu bir kere sevdiyse tam seven bir burçtur. Ve akrep kadını ilgiye alakaya önem veren olmasına rağmen oğlak burcu erkeğini kabullenecektir. Oğlak burcu erkeğinin her konuda akrep burcu kadınına olan desteği de dışarıdan açıkça fark edilecektir. Bu iki burcun olma ihtimali yüzde 70 olsa dahi yükselenlerin etkisini de unutmamak gerekir.

Akrep ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, akrep oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Burçlar arasında cinsellik teriminin geçmesiyle akla gelen ilk burç olan akrep, kimi zaman korkunçmuş gibi gösterilir. Fakat listenin başını akrep çekse de, 2. sırayı oğlak burcu alacaktır. Oğlak erkeği, cinsellikte akrep burcu kadınıyla arasındaki çekimi fark edecektir. Oğlak burcu için bu konuda uygun aday akrep burcudur. Fakat akrep burcu ile oğlak burcu ne kadar cinselliğe düşkün olsalar da bunu basitleştirmez ve her kişiyle yasamak istemezler. Akrep burcu da, oğlak burcu da cinsellikte aşk ve tutku isterler. Yatakta oğlak erkeği ve akrep kadını için uyumsuz kelimesi yoktur. Her iki burçta yatakta çok uyumlu olacaktır.

Akrep ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, akrep oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Oğlak burcu hayatında düzen, istikrar, kariyer odaklı yaşam isterken, akrep kadını evlilik hayatında aşk, heyecan ve macera ister. Bu konuda zor bir ikililerdir evlilikte. Fakat akrep kadının oğlak erkeğini güçlü hissettirmesi ve oğlak erkeğinin, akrep kadınını yatakta dizginleyebilmesiyle bu sorun ortadan kalkacaktır. Evlilikte çoğu zaman oğlak burcu erkeği kendisini evcimen görür. Akrep burcu kadını ise ne kadar evcimenim diye geçinse dahi evlilik hayatında atraksiyon isteyecektir.

Akrep burcunun sabrından söz edecek olursak, akrep burcu aşka ve sevgiye önem verdiğinden ve aşırı kıskançlık, bağlılık oğlak burcuna verdiği değerden dolayıdır. Eğer akrep kadını, oğlak burcu erkeğinden bu ilgiyi ve değeri göremezse sabredecektir. Fakat bu sabretme zamanında oğlak burcu erkeğinin en ufak aşk belirtisinden de mutlu olacaktır. Ne yazık ki duygularını belli edemeyen oğlak burcu erkeği akrep burcu kadınına açık açık ve net bir şekilde söylemelidir. Fakat aradaki çekim kuvvetliyse eğer, oğlak burcu erkeği, akrep burcu kadınına hayatın sakin ve atraksiyon olmadan yaşanılabileceğine alıştırabilir. Akrep burcu kadının hırsını da gözetmezsek şayet, akrep kadını da kendi hayatını oğlak burcu erkeğini alıştırabilir. Bu bakımdan değişik bir deneyim olacaktır.

Akrep burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Peki, akrep oğlak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git