Akrep ve Koç Burç Uyumu

Akrep ve Koç Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 127 kez okundu.

Akrep burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Akrep ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Akrep Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Su burçlarından akrep ve ateş burçlarından koç arasında doğabilecek herhangi bir ilişki her iki burcunda mars tarafından yönetilmesinden dolayı ikili arasında kimi zaman ciddi sorunlara sebep olsa da uyumlu bir ilişki söz konusudur. Çünkü her iki burcun mensupları hiçbir şeyi gönülsüz yapmaz aksine kuvvetli inançları ve çabaları sayesinde ellerinde olan her şeyi canı gönülden yaparlar. Ancak astrolojik anlamda bu iki burç arasındaki ilişki pek onaylanmaz. Fakat her iki burç da yeteri kadar çabalarsa eğlenceli bir ilişki oluşturabilirler. Bunun yanında her iki burçta saldırgan ve kıskanç olduğu için birleşmeleri gereken noktanın sevgi olduğunun farkına vardıkları müddetçe herkes tarafından beğenilen bir çift olabilirler.

Akrep ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, akrep koç cinsel uyumu nasıl ?

Hem akrep burcu hem de koç burcu yatakta doymak bilmeyen bir zevke sahiptir. Bu anlamda bu ikili arasında ki uyum su götürmez bir gerçektir. Cinsellik odak noktası olduğunda iş her iki burç için de bambaşka olsa da yatak odası akrep burcu için vazgeçilmezdir. Ayrıca her iki burçta yatakta tutkunun ve enerjinin en yüksek derecesini yaşadığının ikili arasındaki yatak macerası birçok farklı fantezilerle taçlanabilir. Akrep burcu koç burcuna göre duygusal konularda daha duyarlı ve daha beceriklidir. Bu durum günlük yaşamdaki her konuda olduğu gibi yatakta da kendini gösterecek ve koç burcu onunla istediği her şeyi yapabilecek düzeye gelecektir.

Ancak bu noktada koç burcunun da en az akrep kadar düşünceli olmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bunların yanında hırslı bir yapısı olan ve yeni fikirlere her daim açık olan koç burcu, akrebin çoğu zaman duygularını içinde yaşamaktan kurtarıp yatakta kendisi gibi onunda tim hırsını açığa çıkarmasını sağlayabilir. Böylece yatak serüvenleri tutkunun merkezi olacaktır. Kendisinin oldukça tatmin olduğunu fark eden akrep burcu bu noktada partnerini sürprizlere boğabilir. Ancak kimi zaman bu hırsın getirdiği agresifliği dizginlemeyi bilmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde iş çok farklı boyutlar alabilir.

 

Akrep ve Koç Aşk Uyumu

Peki, akrep koç aşk uyumu nasıl ?

Akrep ve koç arasındaki ilişkinin aşk noktası kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz yerlere sürüklenebilir. Yani ikili arasındaki ilişkinin her zaman mutlu ve huzurlu olacağını söylemek oldukça zordur. Çünkü her iki burçta da sürekli bir adım önde olma iç güdüsü vardır ve bu durum çoğu zaman şiddetli kavgalarla sonuçlanabilir. Ancak doğru adımlar atıldığında ilişkinin başarılı olma ihtimali çok yüksektir. Akrep burçları çoğu zaman partnerlerine sadıktırlar ve onlardan da aynı sadakati beklerler. Bu sadakati onlarda göremediklerinde akrep burçlarında sonsuz bir kıskançlık başlamış olur. Eğer akrep burcu koç burcuyla iyi bir birliktelik yaşamak istiyorsa sadakat konusunda bu kadar ketum olmamalı ve partnerini kıyafet, arkadaş, eğitim, iş gibi konularda kısıtlayarak kendini kıskançlığa sürüklememelidir.

Aynı şekilde koçlar inatçılık ve bunun getirdiği dediğim dedik tavırlarından uzaklaşmalıdırlar. Daha toleranslı olmaya çalışmalıdırlar. Çünkü herkes hata yapabilir ve herkes kendi düşünceleri doğrultusunda haklı veya haksız olabilirler. Koçun “hep benim dediğim doğru” tavrı bu durumu değiştirmeyecektir. Bunun yanı sıra koç burçları araştırmacı ruha, akrep burçları da yeniliklere açık bir ruha sahiptirler. Bunun yanında akrep burçları gösterişi sevdiklerinden dolayı her ortamda kendi asilliği ile ön plana çıkan koç burçları onlar için bu konuda biçilmiş kaftandır. Ayrıca sosyal hayatta her iki burçta çevrelerinde oldukça baskın olduğu için bu çevreler birleşebilir ve oldukça eğlenceli zamanlar geçirilebilir.

Akrep ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, akrep koç evlilik uyumu nasıl ?

Anlaşmaları karşılıklı çabaya bağlı olan bu iki burcun fertleri çok çetin tartışmaları, zorlu yolları, karşılıklı anlaşmazlıkları aşarak ilişkilerini evlilikle taçlandırma kararı aldıklarından itibaren sonuna kadar birbirlerini evlilik öncesi olan o uzun süre boyunca çok iyi tanıdıkları için evliliklerini mutlulukla sürdürebilirler. Mesela akrebin saman alevi gibi olan öfke patlamalarına ve onun kıskançlık krizlerine koç sabretmeyi öğrenmiştir. Bunun yanında akrep de koç burcuna güvenmeyi öğrenmiş ve eskisi kadar kıskançlık yapmamaya başlamıştır. Yani her iki taraf da ortak nokta olan sevgi, saygı ve güven üzerinde birleşmişlerdir.

Bunun yanında cinsellik bu evliliğin en can alıcı noktası olacaktır. Çünkü her iki taraf için de cinsel yaşam son derece önemlidir. Ancak tüm bu güzelliklerin yanında hem koç burcu hem de akrep burcu evlilik yaşamının getirdiği sorumlulukları yerine getirmekte zorlanabilir. Ama bu zorlulukları işleri tek bir kişinin üstüne yıkmadan yani paylaşarak atlatabilirler. Ayrıca her evli çiftte olduğu gibi bu ikili arasında da anlayış çok önemlidir. Özellikle kadın tarafı ister koç olsun ister akrep kimi zaman oldukça duygusal olabilir ve duygularıyla hareket edebilir. Bu tür durumlarda erkek tarafı partnerini oldukça anlayışla karşılamalı ve onu sakinleştirmelidir.

Tavsiyeler

Koç- akrep ikilisi balta da bahsettiğimiz gibi astrojik anlamda pek de uyumlu görülmese de ikili arasında aşılamayacak pek bir sorun olmayacaktır. Ancak akrep burcu için sadakat son derece önemlidir. Koç tarafı ise küçük kaçamakları, çapkınlıkları, flörtleri eğlenceli bulur. Bu noktada eğer koç, partnerini elinde tutmak istiyorsa onun gösterdiği sadakati göstermeli ve gözünü dışarıdan çekmelidir. Eğer koç, bağlanmayı ve sadık kalmayı kedisine yakıştıramıyorsa ilişkinin başında hatta ilişki başlamadan ne istediğine karar vermelidir. Aksi takdirde her iki taraf da fazlaca kırılabilir ki böyle durumlarda akrebin öfkesinin önüne hiçbir şey geçemeyebilir.

Bunun yanında akrepler partnerlerinin ve ilişkilerinin her şeyine şüpheyle yaklaşıp eleştirmek için sebepler aramamalıdır. Çünkü hiç kimse tam anlamıyla mükemmel değildir. Aynı şekilde akrep tarafı ister kadın olsun ister erkek kolay öfkelenebilir yapısını törpülemeli ve ani öfke patlamaları yaşatacak durumlarda kendini kontrol altına almayı öğrenmelidir.

Akrep burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, akrep koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git