Akrep ve İkizler Burç Uyumu

Akrep ve İkizler Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 436 kez okundu.

Akrep burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Akrep ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Akrep Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

İkizler burcu ve akrep burcu çok zıt karakterlere sahiptirler. Bu yüzden aşk ve evlilik hayatında bir uyum ve mutluluk yakalamaları oldukça zor olabilmektedir. Ayrıca bu ikili arkadaşlık hayatlarında da pek fazla anlaşamazlar. Bir ilişkiye başladıkları andan itibaren ikisinin de sert yapısı ve kıskançlığından dolayı bu ilişkide hep bir sorun oluşacaktır. Her ne kadar çözmeye çalışırlarsa bir o kadar yıpranırlar. Yani ikizler ve akrep bir ilişkiye başladıkları zaman ister kısa süreli olsun ister uzun süreli olsun aşkları fırtınalı geçecektir. Akrep ve ikizler burcunun temel olarak birbirleri ile anlaşmaları zordur. Akrep sert gibi görünse de duygusal bir burçtur. İkizler burcu ise duygusallık yerine heyecan ve macera arayışı peşindedir. İkizler asla sıkıya gelemez.

Akrep burcunun ise kıskançlığı dillerde malum. İkizlerin sürekli gezmek ve sosyal faaliyetlere katılma isteği, akrep burcunu çileden çıkarmaya yetecektir. Eğer ikizler, akrebin ihtiyaç duyduğu güveni sağlayamazsa, akrep burcunun kıskançlık triplerine hazır olması gerekmektedir. Çünkü akrep güvensizlik yaşadığında, ikizleri o kadar sıkar ki ilişkiyi yaşanmaz hale getirebilir. O nedenle, bu ikili güven problemini aşmakta sorun yaşayabilir. Akrep ilişkisini çok yoğun yaşar ve ikizler burcunun istediği duyguları vermeye hazırdır. Ancak ikizler akrebin kıskançlığına alışırsa, bu ikili mutluluğu yakalayacaktır. Bir akrep burcunun sıkıntısının ne olduğu çözmeye çalışmak, sizlere çok ilginç gelecektir. Ancak onu kendi dünyasından çekip alabilirseniz, ne mutlu ikizlere. Bütün problemleri aşabilirsiniz demektir.

Akrep ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, akrep ikizler aşk uyumu nasıl ?

Akrep burcu ve ikizler burcu aşk ilişkisi ise; ikizler burcunun neşeli, hareketli, kıpır kıpır mizacı akrep burcunun çekim alanı girmesine neden olacaktır. Çünkü çok haklı bulacaktır kendisini aşık olmakta. Çünkü akrebin anlamı, araştırma ve anlamlandırmadır. Yani nasıl, kim, neden, niçin gibi bir çok soru sorarak akrep ikizleri biraz sıkabilir. Keşfedecek konuların fazla olması nedeniyle karşıdaki ikizler de son derece hareketli ve neşeli olacağı için akrebin dikkatini çekecektir. İkizler burcu akrebe göre daha çapkın ve daha çok üçüncü kişilerle uğraşan bir burçtur. Ancak akrep ile uyumlu bir birliktelik yaşayabilir. İkizlerin göz çapkınlıklarından oluşan bir yapısı varken akrep de tek gecelik birliktelikleri sever. Özellikle akrep burcunun partneri de bağlanması çok kolay değildir. Eğer ikizler akrebin ihtiyacın duyduğu güven ve sadakat iyi sağlayabilirse akrep ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirler. Ancak mutlu değilsin akrep burcu onun çapkınlıklarını engellemek zordur.

İkizler ve akrep burcu birlikteliği oldukça ilginç olabilir. İkizler burcu oldukça sosyal bir burçtur. Yani her zaman yeni şeyler denemek ister monoton bir yaşam ona göre değildir. Bu yüzden sürekli ilişkileri ve aşkları değişebilir. İkizlerin bitmeyen bir enerjisi vardır. Bu nedenle aşk yaşamaya çok da zamanı yoktur. Ancak karşısındaki çekici akrebi gördüğü zaman duygularına hakim olamaz. Çünkü akrebin öyle bir büyüsü vardır ki ikizler ona bir kez kapılınca aşkı düşünmeye başlayacaktır. Ayrıca bu ilişkinin uzun sürüp sürmeyeceği belli olmaz. Çünkü akrep ikizleri o kadar çok kıskanır ki ikizler kendisini bu ilişkiden uzak tutabilir. Çünkü ikizler her zaman özgürlüğüne düşkündür. İkizler burcu duygusal ve bağımlı bir burç değildir. Bu yüzden bu kıskançlar çok fazla süre dayanamaz. Bu yüzden eğer ikizler akrebe ona güvenebileceğini ispatlarsa bu ilişkiyi rahat, duygusal, tutkulu ve cazibeli bir ilişki olabilir. İkizler ve akrebin ilişkisinde ön planda ki mantık ve duygulardır.

İkizler burcu için mantık ön plandadır. O kalbiyle değil aklıyla hareket eder. İkizler burcu aynı zamanda değişkendir bir onun bu özelliği akrep burcu için ulaşılmalıdır. Aklı bir karış havada olan ikizler burcunu ancak ve ancak akrep burcu hizaya getirebilir. İkizler erkeği ve akrep kadını arasında bir ilişki başladığı zaman ilk anlardan itibaren her zaman zorluklarla dolu bir ilişki olacaktır. Birbirlerine olan bazı zıt yönleri ve kıskançlıkları birbirlerinden uzaklaşmalarına ve soğumalarına neden olacaktır. Bundan dolayı aşk uyumu nu ve asıl mutluluğu yakalamaları oldukça zor olacaktır. İlişkileri ilk başlarda güzel gibi gözükebilirler fakat bir süre sonra ilişkileri monoton bir hal alacaktır. Bu ilişkide zorlayıcı etmenlerden birisi de her iki burç da yenilikçi bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden birbirlerinden sıkılabilirler. Bu iki burcun aşk yaşamaları nadiren de olsa oldukça zordur.

Akrep ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, akrep ikizler evlilik uyumu nasıl ?

Evliliklerinde akrep burçları oldukça özgürlüğüne düşkün ve mücadeleci insanlardır. İkizler ise son derece çılgın ve değişik yaşam tarzını seven kişiliklerdir. İkizler de özgürlüğüne düşkündür ve bir akrep burcuyla yaşaması biraz zordur. Aslında farklılıkları bu iki burcu birbirlerine çeken en büyük etmenlerden biridir. Akrepler ikizler burcu gibi bir konuda konuşmayı ve anlatmayı çok sevmezler. Akrep her zaman sosyal yaşantısında araştırmacı, okuyan ve bilgilerini sürekli yenilemek isteyen kişiliktir. Ancak, akrep burcu ile ikizler burcu son derece farklı açılardan birbirlerini yakalayabilirler. Biraz sert ve duygularını çok fazla açığa vurmayan akrebi, ikizler burcu kendine getirecek ve anlatmaya ikna edecektir. Evlilikte de aşkta olduğu gibi akrep burcu için güven ve sadakat oldukça önemlidir. Akrep daima şüphecidir ve ipleri hep elinde tutar. Ancak güveninin suistimal olduğunu görürse akrep ikizlerden intikam almak için ve ona acı çektirmek için elinden geleni yapacaktır.

Akrep ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, akrep ikizler cinsel uyumu nasıl ?

Eğer ikizler akrebi elinde tutmak istiyorsa hem aşkta hem de yatakta bütün becerisini göstermek zorundadır. İkizlerin bu tip oyunları akrep burcunun onu olan tutkusunu ve aşkını daha çok arttıracaktır. Özellikle yatak odasında akrep ikizleri elinde tutmak için bütün hünerlerini sergileyecektir. Bu ikilinin cinsel hayatı da aşk hayatları ile birleşince oldukça tutkulu olacaktır.

Akrep burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, akrep ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git