Akrep ve Boğa Burç Uyumu

Akrep ve Boğa Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 364 kez okundu.

Akrep burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Akrep ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Akrep Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Akrep burcu ile boğa burcu arasında uyumlu bir ilişki yaşanabilir, tencere kapak kadar birbirine uygundurlar. Bu iki burç karakter olarak aslında bakılırsa birbirinden çok farklıdır. Zıtlıklarıyla birbirlerini tamamlarlar. Bu nedenle birbirlerini fazlasıyla çekerler. Akrep burcu su elementidir, boğa burcu ise toprak elementi. Beraberlikleri çok fazla verimli olacaktır. İki burç da çok aşırı sosyal değildir. Evde oturup birlikte film seyretmekten, müzik dinlemekten, evde zaman geçirmekten büyük keyif duyarlar. Akrep akıllı, açık sözlü tutkulu ve duygusaldır. Kendine oldukça güvenir. Etkileyici bir dış görünüme sahiptir.

Akrep ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, akrep boğa aşk uyumu nasıl ?

Akrep burcu eğer severse tutkulu bir aşık olacaktır. Boğa ise sevecen, zarif ve uyumlu mizacıyla dikkat çeker. Bu iki burç birbirlerine fazlasıyla duygusal yönden hitap ederler. Çünkü her iki burç da derin duygulara sahiptir. Ancak akrep burcu negatif bir etki aldıysa boğa burcuna karşı kıskanç, şüpheci ve kısıtlayıcı bir tavır sergileyebilir. Boğa burcu da akrep burcunun bu tavrından rahatsız olup ondan uzaklaşacaktır. Akrep burcu canlılığı ve yaratıcılığıyla boğa burcunu etkileyecektir. Akrep burcu karşısındaki kişinin ruhunun derinliklerini keşfetmek ister. Boğa burcunun böyle bir gereksinimi yoktur ve açık bir insandır, bilmek istediklerinizi anlatacaktır. Bu durum da akrep burcunun işine gelir, akrep zaten boğayı merak eder ( özellikle ilk başta ) ve akrep burcu kendinden bahsetmek istemez.

Her iki burç da sahiplenici ve kıskanç olduğu için birbirini iyi anlar. Akrep burcunun öfke nöbetleri sırasında, sabırlı olan boğa burcu alttan alarak akrep burcunun da kızgınlığını geçirecektir. Boğa burcu da akrep burcu da değişikliklerin zaman kaybı olduğuna inanır ve düzenli bir hayat yaşamak ister. Boğa burcu ile akrep burcu arasında inanılmaz bir güçlü karışım mevcuttur. İkisi de çok büyük arzulara ve fikirlere sahiptir. Aslında her iki burç da hiçbir konuda asla alttan almazlar. İkisi de çok kararlı bir yapıya sahiptir. Bir akrep burcu ile tanıştığınızda ondan oldukça fazla etkilenirsiniz ve onu seversiniz. Kendinizde eksik olan ne ise onda olmasını beklersiniz. Aslında farklı olan bu burçların benzer özellikleri de vardır. Akrep sevgiliniz boğadan daha araştırmacıdır. Akrep burcu toprakla uyumludur.

Akrep olanı biteni ize anlatmadan sizden yorum bekler. Kendini açmaz, sizin onu açmanızı bekler. Kendisi hakkında çok fazla bilgi vermez, sizden onun hakkında bilgi toplamanızı ister. Bu nedenle akreplere açılmak biraz zordur. Yıllar geçse bile bu öyle olacaktır, değişmez. Akrep burcu hep bir gizli yönetici görevindedir. Her olaya karışır ama akrep burcunun karıştığını da kimse fark etmez. Sakin görünürler ancak çok büyük fırtınalar koparabilirler. Tutkularını dizginlemek zordur. Akrep burçlarında gidişli gelişli bir yapı vardır. Akrep burcu size gelip de seni seviyorum demez bu nedenle aranızda kırgınlıklar oluşabilir. Bu konularda ikili dikkatli olmalıdır. İkili birbirini zedelemeden her konuda birbirine yardımcı olmalıdır. Akrep burcunun sezgileri çok kuvvetlidir, kendisi bile böyle olmasına şaşırır ama tahmin ettiği şeyler yüzde doksan doğru çıkar. Bu özellikleri doğuştan gelişmiştir. Akrep burcu boğa burcunu ya batırır ya da zirveye çıkarır, bunun ortası yoktur. Bu ilişkide önemli olan iki burcun birbirine nasıl davrandıkları ve isteklerini karşılamalarıdır.

Akrep ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, akrep boğa evlilik uyumu nasıl ?

Eğer ki kişiliklerinde zıtlaştıkları çok önemli noktalar olmazsa bir ömür boyun mutlu ve uyumlu bir ilişki yaşarlar. Boğa erkeği akrep kadını için her şeyini anlatabileceği bir eştir. Tek sorun, boğanın yardıma ihtiyacı olsa bile birine güvenmeyi istememesidir. Her zaman tek başına başarmak isterler. Duygularla oynayan bir erkek değildir boğalar, doğru kadını bulduğunda sakinleşeceğini ve sizinle gerçek bir yuva kuracağını göreceksiniz. Boğa burcu akrep ile birlikte evde baş başa vakit geçirdiğinde birlikte iyi bir ikili olabilirler.

Akrep ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, akrep boğa cinsel uyumu nasıl ?

Akrep ve yengeç burcunun sekse sağlıklı bir yaklaşımı vardır. Bu burçlar için hafta sonu demek sabahtan akşama kadar yatakta iyi vakit geçirmek demek olabilir. Birbirlerinin cinsel ihtiyaçlarına o kadar iyi cevap verirler ki ikisi de fiziksel ve duygusal olarak tam tatmin olurlar. Boğa burcu sabırlıdır ve tam da akrep burcunun hoşuna gidecek şekilde yavaş hareket eder. Boğa insanının sekse yaklaşımı tam da iyi bir yemeğe yaklaşımı gibidir. Acele etmeden, tadını çıkararak yavaş ve kusursuz bir şekilde hareket eder. Akrep sizinle yatakta erotik dakikalar geçirmekten zevk alır. Boğa burcu cinsel hayatta adeta bir enerji küpüdür.

Boğa daha derin duygular beslemez ve akrebe kıyasla daha az duygu hisseder. Akrep burcunun kıskançlıkları ile başa çıkabilecek sadık bir boğa burcu, onunla yatakta da çok mutlu olacaktır. Ancak akrep burcunun cinselliğe bakış açısı ile boğa burcununki pek uyuşmaz. Boğa için cinsellik 2. hatta 3. planda iken akrep için cinsellik kimi zaman aşktan da ön plandadır. Akrebi heyecanlandırmak ve onunla güçlü, ihtiraslı bir ilişki yaşamak isterseniz bu ilişki sizin için güçlü bir aşk ilişkisi olabilir. Akrep burcunu her konuda doyuma ulaştıracak bir boğa burcu, akrep için vazgeçilmez bir kişi olacaktır. Her iki burç da seksüel yönden çok fazla tutkuludur.

Akrep ve Boğa İş Uyumu

Peki, akrep boğa iş uyumu nasıl ?

Akrep burcu para konusunda tam bir harikadır. Birkaç ev geçindirebilir hatta bir servet bile yönetebilir. Akrep yatırım işlerini severek yapar. Devlet işlerinde de başarılıdır akrepler. Can alıcı noktaları seçer ve onun üzerinde yorumlar yaparak karşısındakini bezdirir. Akrep burcunun fikirlerine güvenebilirsiniz. Boğa burcu da oldukça sabırlı kişiliğe sahiptir. Bu nedenle ikisi iş hayatında iyi bir ortak olacaktır.

Akrep burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Peki, akrep boğa uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git