Akrep ve Aslan Burç Uyumu

Akrep ve Aslan Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Akrep burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Akrep ve aslan uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Akrep Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Sır küpü olan akrepler aynı zamanda son derece ciddi yapısını bozmayan tek kişi olarak da bilinmektedir. Akrep burcuna sahip olan kişiler herkesin aksine bütün her şeyini ulu orta yaşamayı seven kişilerdir. Yani bundan kastımız bu kişiler birilerini sevdikleri zaman bütün duygularını iç dünyalarında yaşamaktan ziyade adeta karşısındaki kişiye belli ederek dolu dolu yaşamayı tercih etmektedirler. Aynı zamanda son derece zeki olan akreplerin gözünde hiçbir şeyin kaçmadığını da söylemeden geçemeyeceğiz.

Diğer yanda yer alan aslan burcu ise adeta kafasında bir talih kuşu varmış gibi ortalıkta gezen birisidir. Bu kişiler hayatları boyunca o kadar şanslı olurlar ki herkes adeta onların yanında hep yer alıp bu durumdan etkilenmek ister. Aslan burçları dışarıdan nasıl gözüküyor ise aslında içeriden de öyledir. Bu kişilerde çok fazla öz güven patlaması vardır. Bunu da belli etmekten asla eksik kalmazlar. Evet kısaca her şeyi toplamak gerekirse gerek aslanın gerekse akrebin çok fazla güçlü bir yapıya sahip olduğunuz görürüz. Acaba bu güçlü yapı aralarındaki uyumu arttırır mı yoksa azaltır mı?

Akrep ve Aslan Aşk Uyumu

Peki, akrep aslan aşk uyumu nasıl ?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi gerek aslan burcu gerekse de akrep burcu hem çok güçlü, hem çok zeki, hem çok çakal, hemde daha sayamayacağımız birçok ortak özelliğe sahiptir. Bu yüzden dolayıda bu ikilinin uyumunu değerlendirmek biraz zordur. Aslında bakıldığı zaman bu ilişkide uyum yakalama ihtimali yarı yarıyadır. Bu kadar çok ortak noktada birleşen ikili ya birbirini fazlası ile çekecektir yada birbirine dahada sinir olup birbirinden uzaklaşacaktır.

Akrep burcu oldukça kıskanç bir yapıda olduğundan dolayı ilişkileri esnasında daima değişik hareketler içerisinde bir izlenim oluştururlar. Hatta bu kişiler için güven kelimesi bir ilişkinin temelini oluşturduğundan dolayı güveni elde edebilmek için çok değişik şeyler uygularlar karşılarındakilere. Fakat aslan burcuna sahip olan kişiler tam olarak tanıştıkları ilk andan itibaren hayatında yer alan kişiye güven duygusunu verebildiği için akrep burcunu rahatlık ile indirebilmektedir. Hal böyle olunca çok ilgi çekici ve güzel bir ilişki ortaya çıkmaktadır. Özellikle bu ikili beraber bir şeyler yaptıkları zaman çok eğlenceli vakit geçirebilecek ve aralarında oluşacak aşkı dahada tutkulu bir hala sokabilecektir. Aslan burcuna sahip olan kişiler aslında oldukça hassas bir yapıya da sahiptirler. Fakat akrep burçları onların tam aksine daha dik duruşlu ve kendisinden son derece emindir. İşte akrepler aslanları bu özellikleri ile ilk olarak tanıyacaktır ve en çokta bu özelliklerine aşık olacaklardır. Aralarında oluşabilecek aşkın ilk çekim gücü bu olay olacaktır. Birinin ciddi tavrı ile bir diğerinin duygusal halleri… Aslan burcuna sahip olan kişiler her zaman karşısında güçlü bir şekilde duran kişiye aşık olmak isterler.

İşte sizi bu şekilde fark edecek olan aslan size deli divane aşık olacaktır. (gerek aslan burcu gerekse de akrep burcu hem normal yaşantıları esnasında hemde aşk hayatları esnasında her daim lider karakterde olmak isteyen kişilerdir. Hal böyle olunca ikili arasında ilişkileri esnasında bir takım tartışmalar ve zıtlıklar meydana gelecektir. Fakat bu iki güzel kişi bu durumu aştıktan sonra aralarında güzel olan bir bağı elde etmeyi sağlayacaklardır ve güzel bir ilişkinin temellerini her ne kadar başı biraz yorucu olsa da sonradan çok güzel bir şekilde getirebileceklerdir.)

Akrep ve Aslan Evlilik Uyumu

Peki, akrep aslan evlilik uyumu nasıl ?

Akrep burcu ve aslan burcu evlilikten önce bir aşk aşarken tutku dolu ve her geçen gün tutkusu artacak bir aşk yaşamaktadırlar. Bunun ardından büyük ümitler ile nikah masasına oturan akrep ve aslanlar evlilikleri boyuna doğru bir karar verdiklerini hissedeceklerdir. Akrep burcu ve aslan burcunun oluşturmuş olduğu evlilik gayet yolunda giden bir evlilik olacaktır. Bu evlilikte her iki tarafta karakterlerinden dolayı ortamı dengeleyici bir etki oluşturacaktır.

Yani bir tartışma sırasında bir tarafın daha durgun ve yavaş düşünmesi olayın dahada uzamadan son bulmasına neden olacaktır. Bu da evlilikte büyük tartışmaların olmayacağını bizlere göstermektedir. Aynı şekilde bir diğerinin güçlü bir yapıya sahip olması evlilikte büyük bir kanadın onları koruduğunu simgeleyecektir ve böylece yıkılmayan bir çınar gibi evlilikleri ilerleyecektir.

Akrep ve Aslan Cinsel Uyumu

Peki, akrep aslan cinsel uyumu nasıl ?

Akrep burcu ve aslan burcu bakıldığı zaman oldukça fazla tutkuyu içerisinde barındıran kişilerdir. Özellikle akrep burçları bu tutkuyu sadece içerisinde tutmakla kalmayacaktır ve cinsel yaşantıya da bu tutkuyu yansıtacaktır. Hal böyle olunca bu durumu fark eden aslanlar burçları, akrep burçlarından dahada çok etkilenecek ve aralarında dahada büyük bir ateş oluşacaktır. Aslında baktığımız zaman hem akrep burcuna sahip olan kişilerin hemde aslan burcuna sahip olan kişilerin cinsel hayata son derece düşkün olduklarını görmekteyiz. Hal böyle olunca yatakta büyük bir tutkunun yer alabileceğini ve aralarındaki uyumun en üst zirveye çıkabileceğini rahatlıkla düşünebiliriz.

Hatta bu ikili cinsel yaşantıya çok fazla düşkün olduğundan dolayı beraber en çok vakti yatak içerisinde geçireceği de doğru bir kanıttır. Özellikle akrepler cinsel yaşantılarında adeta sürpriz yumurta gibidirler ve bu esnada aslanları son derece şaşırtmayı başarırlar. Genel olarak bu ikili arasında yer alan uyum yüzdelerine biraz göz attığımız zaman en çok cinsel yaşantıları esnasında almış oldukları yüzde puanının en yüksek olduğunu ve bu konuda muhteşem bir uyuma sahip olduklarını söyleyebiliriz. Genel olarak bütün bu uyumları birleştirecek olursak bu ikili arasında gayet dikkat çekici bir ilişkinin meydana geleceğini dile getirebiliriz.

Akrep burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Peki, akrep aslan uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git