Akrep ve Akrep Burç Uyumu

Akrep ve Akrep Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 176 kez okundu.

Akrep burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Akrep ve akrep uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Akrep Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Sizlerle iki akrebin uyumu hakkında konuşmak istiyorum. Günlük hayatınızda arkadaşlarınızla oturup sohbet ederken hepiniz sık sık karşılaşırsınız akrebin lafı geçtiğinde insanların bir aman aman ye tepki verdiğini. O kadar abartıldığı gibi bir burç değil aslında akrep diyemiyorum tam olarak öyle hatta fazlası var eksiği yok. İnatçı kinci akıllı gizemli soğuk vesaire vesaire.. Bu iki burcun uyumundan bahsetmeden önce burcumuzun özelliklerini detaylıca inceleyelim. Akrep burcu kadının da erkeğinin de çekici bir yanı vardır. Çok güzel ya da çok yakışıklı olmasalar bile bir ortamda bakışlarıyla tavırlarıyla dikkat çekmeyi başarırlar. Bu akreplerin doğasında vardır.

Bir akrep burcu ve karşısında bir akrep burcu insanı uyumları nasıl olur? Onları nasıl bir ilişki bekler? Aynı burca mensup iki insanın ilişkisi tabi ki ilginç olacaktır. Tutkulu, duygulu, inatçı, ama bir o kadar da iyi insanlardır. Akrepler bir araya geldiklerinde keyifli bir ilişkileri olması kaçınılmazdır. Hayata dair bakış açıları, olay ve durumları değerlendirmeleri, hobileri, zevkleri, aşk ve sevgideki halleri birbirlerine o kadar yakındır ya da aynıdır ki ortak noktalarda buluşmamaları için bir neden yoktur. Bu ilişkiyi zorlayacak konular elbet olacaktır, her ilişki de olduğu gibi. Eğer iki tarafta gereken özveriyi, anlayışı, fedakarlığı gösterirse uzun bir ilişki yaşayabilirler. Kaldı ki her ilişki özveri, anlayış ve fedakarlık istemez mi? Elbette ister. O halde akrep burcu ve akrep burcu ilişkisi mutluluk verici bir ilişki olacaktır.

Akrep erkeği , akrep kadınının gururlu tavırları ve sağlam duruşundan etkilenir. Akrep kadınının mücadeleci tavrı akrep erkeğinin hoşuna gider. Kendi gibi kolay vazgeçmeyen biriyle birlikte olmak onu mutlu eder. Akrep erkeği kıskanç biridir. Akrep kadınının kıskançlığını anlar.Bu erkeklerin şüphecilikleri vardır. Akrep kadını da şüphecidir. Birbirlerine dürüst oldukları sürece bu konuda da sorun yaşamazlar. Akrep erkeği sadıktır, sadakate çok önem verir. Akrep kadının da bu konuda hassas ve duyarlı olması akrep erkeğinin içini rahatlatır. Akrep erkeği akıllı ve kıvrak zekaya sahip bu kadına hayranlığı bitmez. Akrep kadınının ateşli, tutkulu bir aşık olması akrep erkeğinin duygularını körükler. Aşkı en güzel haliyle yaşarlar.

Akrep kadını tuttuğunu koparan, çalışkan, azimli, hemen pes etmeyen bu adamdan her zaman etkilenecektir. Akrep kadını bu erkeğin sahiplenici, koruyucu tavrını sever ve o gücü erkekte görmek akrep kadınını memnun eder. Duygularında ciddi olan bu kadın gizli duygusal bu erkeğin bakışından, tavrından sevildiğini hisseder. Akrep erkeğinin tutkuları da tıpkı kendisi gibidir. Akrep erkeği oldukça sosyaldir, aktivitelere katılmayı, arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi sever. Akrep kadını da sosyalliği sevdiği için birlikte bir çok aktivite yapacaklar ve keyifli zaman geçireceklerdir. Akrep kadını, son derece merhametli olan bu adamın bu tarafını da hep sevecektir. Cinsel hayatlarında ise akrep erkeği akrep kadınını sevgiye ve tutkuya doyuracaktır.

Akrep ve Akrep Aşk Uyumu

Peki, akrep akrep aşk uyumu nasıl ?

Diğer özelliklerine gelecek olursak akrepler aşk hayatında sıkıntılıdırlar. Kolay kolay kimseye aşık olmazlar ancak olduklarında da akrebin ne hırçınlığı kalır ne kini süt dökmüş kediye dönerler ancak bu durum sadece ve sadece sevdikleri kişiye karşıdır. Yoksa başkalarına kan kusturmaya yine devam ederler. Öncelikle akrep nasıl aşık olur sorusuyla başlayalım. Akrepler öyle mantıkla kafaların uymasıyla tanımayla aşık olmaz. Onların aşk dünyası çok farklıdır. Onlar tam anlamıyla ilk görüşte aşk insanıdırlar. İlk görüşte birinden etkilendilerse onlara kendilerini çok fena kaptırırlar ancak ilk görüşte etkilenmedilerse bir daha asla etkilenmezler. Zaten ilk başta etkilendilerse daha sonra mantık konusu pek işlemez. Karşı tarafın olumsuz yönlerini ve diğer özelliklerini pek görmezler. Zaten akrep burcu kadını veya erkeği birine aşık olduysa onun kötü yönlerini asla görmezler.

Aşk hayatında korkutucu akrep özelliklerinin hiç birini görmezsiniz. Sevdiklerime adeta taparlar. Onlara o kadar sadıktırlar ki gözleri sevdikleri kişiden başka kimseyi görmez. O ne derse ona inanır onu bir yana dünyayı bir yana bırakırlar. Onların canını yakacak onları üzecek zarar verecek hiç bir şeye izin vermezler. Öyle bir koruma altına alırlar ki sevdiklerini kimse dokunamaz. Akrep burcunun birbiriyle olan ilişkisine gelelim. Başta iki akrep birbirinden hoşlandıysa ikisi de kolay kolay birbirine açılamaz. Küçük bir bakış küçük bir jest birbirlerini anlamalarını sağlar ancak başta açıkça birbirlerine söyleyemezler. Daha sonra akrep burcu erkeği adım atınca konuşma dönemi başlar. Bu sırada yavaş yavaş kendilerini kaptırırlar. Olumsuz yönlerini gözleri görmez. Birbirlerini her şeyleriyle kabul ederler. Bu akrebin doğasında vardır.

Akrep ve Akrep Cinsel Uyumu

Peki, akrep akrep cinsel uyumu nasıl ?

Aşık olduklarında kör olurlar, deli divane severler. Bu ikilinin aşk hayatı da cinsel yaşamı da oldukça iyidir ta ki zamanla kavgalar inatçılıklar boy göstermeye başlayana kadar. Onlar da öyle bir inat vardır ki bir taraf yanlışlıkla ilişkiyi bitirirse iki taraf da sırf inatlarından geri dönmezler. Bir adım atmazlar atamazlar. Böylece ilişkileri darmadağın olur kalplerine taş basarlar hayatlarına devam ederler. Ayrılık döneminden sonra bahsetmek istiyorum neyse ilişkinin ilerlediği dönemden devam edelim bu dönem de bazı problemler baş gösterir. Örneğin bu iki burcun da sevilmeyen özelliklerinden olan kıskançlık devreye girer. İkisi de birbirini hayatını kısıtlamaya , birbirlerini kıskanmaya başlarlar. Ancak öyle ilginçtir ki bu kadar kısıtlayan sahiplenen kıskanan akrebimiz aynısı kendisine yapılınca hiç hoşnut olmaz. Çünkü kendisi o kadar sadakatli olduğuna inanır ki dünyanın en yakışıklı veya en güzel kadınının yanında bile olsa dönüp bakmayacağını düşünür. Hal böyle olunca da aynı güveni karşı taraftan da bekler.

Onun kendi sadakatini bilmesini kendisine güvenip karışmamasını ister. Tabi iki taraf da böyle düşününce sonuç pek güzel olmaz. İkisi de bu durumu sorun eder ve kavgalar başlar. Öyle inatçı öyle burnunun dikine gitmeyi seven bir burçtur ki ikisininde içi birbirine eriyip bitse de kavga sırasında hayatta alttan almazlar. Ne kadar çok sevseler de öfkelendiğinde gözü hiç bir şey görmeyen tek derdi kendi canı yandığı için karşı tarafın da canını yakmak olan akrep burcumuz o ana kadar biriktirdiği her şeyi söyler. Şunu da belirteyim ki siz bir akrebe yanlış yaptığınızda akrep bunu anında sizin yüzünüze vurmaz içine atar sindirir kendisini kızdırdığınız anda hepsini ortaya döker. Akrep öyle karmakarışıktır ki siz sonuna kadar haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Kavgalarından devam edecek olursak iki taraf da özür dilemez yavaş yavaş kendiliğinden düzelir. Ancak bu kavgalar artınca bir yerde kopukluk olur ve ilişki biter.

Akrep ve Akrep Evlilik Uyumu

Peki, akrep akrep evlilik uyumu nasıl ?

Bu iki burcun uyumundaki en sıkıntılı şey ayrılıktan sonra iki tarafında dönmemesidir. İnatlarından gururlarından deli gibi sevdikleri adamdan veya kadından vazgeçerler. Bunu öyle mantık çerçevesine oturturlar ki onlayken böyle şimdi hayatım böyle daha iyi şöyle daha iyi diyerek kendilerini kandırır dururlar. Aslında kendilerini kandırmaz akrepler etraflarındaki insanları kandırırlar. Çünkü onlar duygularını belli etmeyi sevmezler. Bir dertleri olduğunda gelip birine anlatamazlar kendi içlerinde yaşarlar. Bir akrebin dert yandığını birinin omzunda hüngür hüngür ağladığını görmeniz neredeyse mümkün değildir. Onlar bu durumu acizlik olarak görürler. Dışarıdan her zaman sert akıllı güçlü görünmek isterler. Halbuki hepsinin içinde fırtınalar kopar. Yalnız kaldıklarında geceleri yatarken sessiz sessiz ağlarlar ama onların bu en masum en duygusal hallerini kimsenin görmesine izin vermezler, kimsenin görmesini istemezler.

İşte onlar öyle bir burçtur hepimizin bildiği o hırçın intikamcı kinci dudak uçuklatan akrep burcunun içinde kimseye gösteremediği kimseye söyleyemediği kırılgan bir yürek yatar. Konumuza dönecek olursak iki akrebin burç uyumu aslında mükemmel olabilir. Çünkü birbirlerini ancak onlar anlarlar. Ancak durum ayrılık boyutuna hiç bir zaman getirilmemelidir. Eğer ki ilişki o boyuta gelirse bu iki akrebimiz birbirini ne kadar çok severse sevsin gurur yapar inat eder geri barışmak için herhangi bir adım atmazlar. İki taraf da alttan almayınca ilişki kaybolur gider. Size tavsiyem ne güzel bulduysanız iki akrep birbirinizi biraz fedakarlık yapın.

Akrep burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Peki, akrep akrep uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git