Akrep Burcunun Yükseleni

Akrep Burcunun Yükseleni
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 917 kez okundu.

Akrep burcunun yükseleni nedir ? Akrep burcu yükseleni duyarlı, duygusal, ailesine bağlı, yaşamayı ve hayattan zevk almayı seven bir burçtur. Su grubuna ait olması nedeniyle suya ve temizliğe düşkündür. İnatçı bir yapıları vardır. Fakat bu inat onun karakteristik bir özelliği değildir. İnandığı ve yapabileceğine inandığı değerler konusundadır bu inatları. Eğer bir şeyi yapabileceklerine eminlerse onları kimse tutamaz. Bin kere düşse yine kalkar ve inat ettikleri her neyse eninde sonunda yaparlar. Bu nedenle benliklerine en uygun mesleği seçerler ve başarılı olurlar. Elleri narindir ve genellikle uzun parmaklı olurlar. Bu nedenle en iyi piyanistlerin, diş hekimlerinin, cerrahların heykeltraş, seramik ve el sanatları sanatçılarının Akrep ve Akrep yükselenlerin den çıkması muhtemeldir. Doğum tarihi burçları da Akrep veya su grubu burçlarından biri olanlar, Akrep Burcunun Yükseleni yapı olarak aşırıya kaçmayı seven kişilerdir. Odaklandıkları tarzı ya da olayı yaşamlarının merkezi haline getirmeyi kolay becerirler. Odak noktasını değiştirmeleri oldukça zordur. Güçlü iradeli, zor, kırıcı ve sert yapılı kişilerdir.

Akrep Burcu Yükseleni

akrep-burcu-yukseleni
Akrep burcu yükseleni, eleştirisel davranışları karşısında ki insanı kırabilecek, üzebilecek derecededir. Yanlış anlaşılmaktan korkmuyor yükselen akrebi, fakat yeri geldiğin de insanların onu doğru anlamasını istediği takdir de olumsuz davranışlarını zorlanmadan dengeleyebilen, düzeltebilen insanlardır. Yükselen burcu Akrep olan kişiler, doğuştan yönetici insanlardır. Yönetimini kimse fark etmeden alttan alttan yaparlar, gizli şekilde yürütürler ve bundan da oldukça keyif alırlar. Yükselen burcu Akrep olanlar, geleneklerine pek bağlı değildirler. Genelde değişimin peşinden koşarlar ve değişmeyen tek şeyin değişim olduğuna inanarak yaşarlar. Gözlem yetenekleri oldukça iyidir, hiçbir şey kolay kolay gözlerinden kurtulamaz. Her şeyi gözlemler ve işine gelmeyen şeylerden anında uzaklaşırlar. Yükselen burcu

Akrep Yükseleni

Akrep olan kişiler çok fazla hırslı insanlardır. Genellikle Akrep insanı yalnız olan insandır. Aşk konusunda kaçamaktan, gizli maceralardan hoşlanırlar. Akrep burcu yükseleni, kıskançlık ve sahiplenici tavırlar gösterebilir. Güvendiği takdir de duygularıyla yaşar ve sevdiği insanı kesinlikle paylaşmak istemez. Elinden gelse kafese koyar. Cinselliğe normale göre fazla düşkündür. Tutkuları onu esir etmesine de sebep olabilir. Yükselen akrep insanının en olumsuz özelliği şüpheciliği ve kolay bir şekilde ikna olamayışıdır. Güven eksikliği çok fazladır ve kendini tam anlamıyla açmakta zorlanır.Genelde insan ilişkilerinde güvensizliği problemler yaşamasına sebep olabilir.

Akrep burcunun yükseleni nedir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git