Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep Burcunun Özellikleri
23 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 760 kez okundu.

Akrep burçları 23 Ekim-21 Kasım günleri arasında doğan kişilerdir. Akreplerin yönetici yıldızları Mars ve Plüton’dur. Bu yıldızlar çekiciliği, cazibeyi, savaşı ve yeni şartları temsil eder. Grupları sudur. Akrep burçlar üstün yetenekleri sezgilerinin kuvvetli olmasıdır. En belirgin özellikleri ise kararlı olmaları ve inceleme özellikleridir. Akrep insanının temel özellikleri, agresiflik, güç, kendine güven, keskin zeka ve cesarettir. Yaşamları boyunca yegane amaçları zengin olup zengin bir hayat sürmektir. Akrepler; Yay, Oğlak, Başak, Terazi burçlarıyla iyi anlaşırlar. Ancak Boğa ve Aslan burçlarıyla pek iyi anlaştıkları söylenemez. Koç ve İkizler burçlarıyla da ne iyi ne kötü ortaya karışık bir ilişkileri vardır. Akrep burcu denince akla, insanı akrep gibi sokabilecek potansiyele sahip kötü insanlar gelebilir. Bu asla doğru değildir. Akrep burcu özellikleri aslında insanlara şeytanca şeyler yaptıracak özellikler taşır.

akrep burcu özellikleri

Akrepler tutkulu insanlardır. Tutkulu olmalarının temelinde cinsellik bulunur. İnsancıldırlar. Fakat duygu kontrollerini kaybettiklerini hissediyorsanız oradan uzaklaşmanızda fayda vardır. Aşırılığa kaçmaya meyillidirler. Akrep erkeği çekilmesi zor bir eş olacaktır. Ayran gönüllüdürler. Akrep insanı hayatı bir deney alanı gibi görür. Yaptıkları her şeyi ciddiye alarak özen içerisinde yaparlar. Mücadele etmeyi severler. Uyanıktırlar. Kimse onları kolay kolay kandıramaz. Özel işlerine burnunu sokan insanlardan hiç hoşlanmazlar. Tepkilerini de gösterirler. Akrepler arkadaşlarının, dostlarının sorunlarına karşı duyarlı insanlardır. İlgilidirler. Bu burçlar, başarılı olabileceğiniz mesleklerden bazıları: endüstri lideri, komutan, yönetici, müdür, dişçi, organizatör, satış yöneticisi, teknik mühendis, gazeteci, kimyacı, müzisyen, tamirci, yazarlık…

Akrep burcunun özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git