Akrep Burcu Erkeğini Aşık Etmenin Yolları

Akrep Burcu Erkeğini Aşık Etmenin Yolları
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 666 kez okundu.

Akrep burcu erkeğini aşık etmenin yolları nelerdir ? Bu burcun erkekleri genellikle cinsellik üzerine yoğunlaşan burçlardır. Kontrolü elinde tutan kadınlardan çok hoşlanan akrep burcu erkeklerinin kontrolsüz kadınlara tahammülü yoktur.

Akrep burcu erkeğini kendinize aşık etmek istiyorsanız mutlaka dedikodudan uzak durmalısınız. Dedikodu yapan kadınlardan nefret ederve etrafındaki insanların sırlarını saklamaya bayılırlar. Genellikle güvenilir kadınlardan hoşlanırlar. İnsani duygulardan değil de manevi konulardan bahseden kadınlardan çok hoşlanırlar ve o konuları dinlemeye bayılırlar. Genellikle mitoloji ve astroloji konularına bayılırlar.
Derin konulara bayılırlar. Boş konuşan ve geçici konulardan bahseden kadınlardan hoşlanmazlar. Hayal kırıklığına uğramaktan korktukları için aşık olmak istemezler.

akrep burcu erkeğini aşık etmenin yolları
Akrep erkeği, çok soru soran kadınlardan hoşlanmazlar. Gizemli ve özel alana saygılı kadınlar akrep burcu erkeğinin dikkatini çekerler. Marka takıntıları vardır. Kadınlarda şıklığa önem verirler ancak şıklık kadar marka takıntıları da önemlidir. Rahatsız edilmekten hoşlanmazlar.

Samimi olmanız onun için bulunmaz bir nimet olacaktır. Akrep burcu erkekleri, hır gür çıkaran kavgacı kadınlardan hiç hoşlanmaz. Onlar için kadın asilliğini korumalı ve çevresindeki herkese karşı saygılı olmalıdır.

Akrep burcu erkeği, kıyafetinize karışabilirler. Genellikle sevdiklerinin ve değer verdikleri kadınların açık giyinmelerine karışırlar. Yalandan nefret ederler. Yalan söyleyen kadınlardan koşarak uzaklaşırlar.

Neşeli ve enerjik olan kadınlar zaten hayat enerjisi yüksek olan akrep burcu erkeğinin dikkatini ve ilgisini çekecektir. Sevilmekten ve güldürülmekten çok zevk duyarlar. Kıyaslanmaktan ve fikir verilmesinden hiç hoşlanmazlar. Sabırla çalışıp istediklerini elde etmek için uğraşırlar her zaman yanında olduğunuzu hissedin.

Akrep burcu erkeğini aşık etmenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git