Akrep Burcu Erkeği Romantik Midir ?

Akrep Burcu Erkeği Romantik Midir ?
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 251 kez okundu.

Akrep burcu erkeği romantik midir ? Akrep burcu erkekleri bir ilişkiye başladıklarında karşısındaki kişiyle sorun ve problemler yaşamak istemez. Kendisini gerçekten seven bir insanla bir ilişki içinde olmak ister. Eğer istediği gibi bir insan bulursa yaşayacağı ilişkide neredeyse hiçbir konuda sorun yaşamazlar. Tartışmalar çok az olacaktır. Bu yüzden ilişki yaşadığı kişinin kendisine güven vermesini ve onun da kendisine güvenmesini ister akrep erkeği. Bu şekilde ilişkilerini uyum içerisinde sürdürebilirler.

Akrep erkeği genelde kararlı bir yapıya sahiptir. Olumsuz bir davranış gördüğünde katı davranır ve bu konuda karşı tarafa taviz vermez. Erkekler zor kadınları sever miti akrep erkekleri için geçerli değildir. Akrep erkekler zor kadınlardan hoşlanmaz. Ayrıca söylediklerinin zıttı hareketler yapan kişilerden de uzak durmayı tercih eder.

Eğer bir akrep erkeğinin sizinle ilgilenmesini, size karşı gerçekten romantik olmasını ve onu elinizde tutmayı istiyorsanız onların istekleri doğrultusunda hareket etmeniz gerekebilir. Bu şekilde ilişkide size bağlı kalmaya başlayacaktır.

Akrep erkeği romantik midir sorusunun cevap evet olacaktır. Zaten her erkeğin romantik olduğu koşullar mutlaka vardır. Akrep erkeği de romantik ortamlarda sevgilisiyle vakit geçirmekten çok hoşlanır. İlişkisi olduğu kişinin ona karşı dürüst olmasını ve kendisinden hiçbir fikir, düşünce ve olayı saklamamasını ister. Kendisi de karşı tarafa olabildiğince dürüst davranacaktır zaten.

Akrep erkeğinin romantikliğine bir diğer örnek olarak da partneriyle baş başa vakit geçirip, partnerine hediyeler almasıdır. Biraz kıskançtır, sevdiği kişinin kendisi dışındaki insanlarla diyaloğa girmesinden pek hoşlanmaz. Ne zaman olursa olsun karşısındaki kişinin kendisine zaman ayırmasını bekler ve ilgisizlikten nefret eder. Bu yüzden bazen partneriyle aralarında anlaşmazlıklar çıkabilir çünkü bu duruma karşı verdiği tepkiler genellikle sert olur.

Karşısındakine çok değer verir ve bu değerin karşılığını istediği kadar alamazsa bu durum onu çok rahatsız eder. Ayrıca böyle durumlarda sinirini ve rahatsızlığını kesinlikle gizlemeyen akrep erkeği partnerinin bu davranışlarını değiştirmesi için onunla konuşur. Genelde seçilen ortamlara gitmekte itiraz etmez çünkü akrep erkeği her ortama ayak uydurabilen bir insandır. Her zaman verdiği sözleri yerine getirir ve bu konuda partnerini hayal kırıklığına uğratmaz. Sevdiği kişinin her zaman yanında olur.

Akrep burcu erkeği romantik midir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git