Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 426 kez okundu.

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ? Eğer bu burç erkeğine aşık iseniz onu sürekli kıskanmaya hazır olun. Çünkü akrep erkeği çekiciliği ile gittiği her yerde ilgileri üzerine çeker. Aynı zamanda kendide çok kıskançtır ve ona yanlış yaparsanız eninde sonunda sizden intikamını alır. Onunla aşk yaşayan kadın bir daha hayatında böyle aşk yaşayamayacak demektir. Sizi mutluluktan deli eder ve bir o kadar da canınızı yakar. Evet akrep burcu sevdiklerinin canını hiç düşünmeden yakar. Ama gözünüz o kadar kamaşmıştır ki bunu kolay atlatırsınız. Pek belli etmese de sağlam yere basan kadınlardan hoşlanır. Hatta onu görmezlikten gelmeniz sizi daha da çekici yapar onun gözünde.

akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır

Çok zeki olan akrep erkekleri karşılarında da zeki kadın ister. Eğer size kızmış ve intikam almaya çalışıyor ise onunla zıtlaşmayın. Eğer karşılık vermediğinizi görürse kendiliğinden sakinleşir. Aksi taktirde çok canınızı yakar. Bir diğer olmazsa olmazı tabi ki cinselliktir. Akrep burcu erkeği aşırı düşkündür sekse ve karşıdakinden de aynı tutkuyu bekler. Eğer aynı oranda karşılık verirseniz dünyanın en mutlu çifti olursunuz. Hırsları kendini yeyip bitirmesine sebep olacak kadar çoktur. Bu aşamada onu dizginlemek size düşer. Eğer onu kendinize gerçekten aşık etmek istiyorsanız güvenini kazanmalısınız. Güvendiği kadını el üstünde tutar. Asla kıskandırmak gibi oyunlara girmeyin onu kaybederseniz. Üstelik giderken canınızı fena yakar. Onu unutmak ise neredeyse imkansızdır.

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git