Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir ?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 524 kez okundu.

Akrep burcu erkeği nasıl etkilenir ? Bu burcun erkekleri çok ihtiraslı ve tutkulu bir burca sahiplerdir. Akrep burcu erkeğinin cinselliğe çok önem verdiği bilinen bir gerçektir. Gözü sürekli dışarıda olduğu da söylenir ancak gerçekten aşık olduğunda asla aldatmaz.
Derin duygulara ve maneviyata da çok önem veren akrep burcu erkekleri ayrıca çok sabit fikirlidir. Onunla sohbet ederken manevi konulardan ve derinliklerden bahsetmeniz onu size doğru çekecektir.

Akrep burcu erkeği bir mıknatıs gibi kadınları çeker. Arkadaş ortamlarında kadınlar, akrep burcu erkeğinin üzerinden gözlerini alamazlar. Ona sevgiyle yaklaşmalı ve kıskandığınızı belli etmemelisiniz. Hata yapanları ve kendisine hata yapılmasını hiç sevmez. Bir akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız mutlaka hareketlerinize çok dikkat etmelisiniz. Akrep erkeği hata yapan kadınlardan uzak dururlar ve kendilerine yapılan hataları da kolay kolay affetmezler.

akrep erkeğini etkileme yolları

Güçlü kadınlardan etkilenen akrep burçları özellikle kendilerine güvenen ve özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanırlar. Zeki oldukları için kendileri gibi hayatlarında kadınlar ararlar. Tartışma yaşadığınız takdirde ağlarsanız artık tartışacak bir akrep erkeği kalmayacak demektir. Ağlayan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Ciddi ilişkilerden kaçtıkları için konuşmalarınızda hiç gelecekten bahsetmeyerek onu etkileyebilirsiniz.

Ayrıca ten uyumunuz yoksa bir akrep erkeğini etkilemeniz mümkün olmayacaktır. Cinselliğe çok düşkün olan akrep burcu erkekleri en az kendi kadar şehvetli ve ateşli bir kadınla beraber olmak ister. Hırslarına kendiniz gibi cevap verin hiçbir zaman kendiniz olmaktan vazgeçmeyin.

Akrep burcu erkeği nasıl etkilenir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git