Akrep Burcu Erkeği Hangi Burca Aşık Olur ?

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burca Aşık Olur ?
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 275 kez okundu.

Akrep burcu erkeği hangi burca aşık olur ? Akrep burcu erkeği burçlar arasında çekici bir bakışı ve cinselliklerine olan düşkünlükleri ile bilinir. Diğer burçların yanında akrep erkeğinin bu tavrı çoğu kadını ondan uzak tutmaya zorlasa da, göz hapsine aldığı her kadını kendine çekme kuvveti çok fazladır. Bu yüzden kadınların çoğu ondan uzak durmayı beceremezler.

Akrep erkeğinin bu özelliklerinin yanı sıra sevdiğini fazlasıyla sahiplenmesi ve koruması bir kadın için mükemmel bir duygunun açığa çıkmasına ve akrebe tutulmaya başlamasında etkili olmaktadır. Çalışkan, istediğine sahip olmayı beceren ve girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeken bir burçtur. Hayatına giren kadınları aldatmak istemez bu yüzden evlenmeyi reddetse de, evlendiği kadına ömrünün sonuna kadar sadık kalır.

Burçlar içerisinde en çok anlaştığı yengeç ve terazilerdir. Bu burçlara sahip olan kişilerin akrep burcunun hayatında önemli yerleri vardır. En iyi dostları bu burçlardan oldukları gibi çoğu zaman aşık olduğu kişilerde bu burçlardan olmaktadır. Yengeç kadınıyla mükemmel bir çift olurlar. Sanki kainat bu ikisini bir araya gelsinler diye yaratmışlardır. Yengeç kendini koruyan, dürüst bir erkek ister. Terazi kadını ise, kendini bu dünyada özel hissettirecek güvenilir bir erkek istemektedir.

Akrep erkeğinin her kadını el üstünde tutup ona saygılı davranması, her kadını büyüleyen bir özelliğini oluşturur. Akıllı bir kadın olan terazi, akrep erkeğini zekasıyla da etkilemeyi başarabilmektedir. Akrep burcu erkekleri diğer burçlar arasında balık burcunun çekiciliğine, kova burcunun cinselliğine kapılabilmektedir. Oğlak burcu ve yay burcu kadınıyla sürtüşmeli de olsa bir ilişki yaşamayı becerebilir. Ateş burcu grubuna sahip olan burçlar ilgisini çekse de uzun dönemli ilişkiler konusunda çok başarılı değildir. Boğa ve aslan burcu kadınıyla ilişkileri hiç bir zaman rayına oturmaz. Bu burca sahip olan kadınlarla ilişkileri başlamaz ya da başlamadan biter.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git