Akmayan Göz Kalemi

Akmayan Göz Kalemi
10 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 752 kez okundu.

Tüm bayanlar olarak hepimiz göz kaleminin akmasından dolayı şikayet ederiz. Maalesef ki uzun süre kalıcılığını koruyan, göz yaşına, tere, neme karşı kalıcı göz kalemi bulmak çok zordur. Göz kaleminin akmasının ilk nedeni göz kaleminden ziyade göz yapısıdır. Göz yapısı emici ve nemli olmasına rağmen, gözde göz kalemini hapsetmez ve göz damlası, göz yaşarması gibi durumlar da gözden akmasını sağlar. Bu sebeple  bir çok göz kalemi en ufak bir göz sorununda dahi gözden çok çabuk akar ve bu durumda hiç hoş olmayan bir görüntüye neden olur. Tüm bunlar için suda akmayan bir göz kalemi tercih etmek çok önemlidir. Bu tarz kalem bulmak hayal gibidir çünkü suda akmayan kalem olsa bile göz yapısından kaynaklanan akmalar meydana gelebilir. Hassas bir göz yapısına sahip iseniz suda akmayan göz kalemi bulmanız çok da mümkün değildir.

akmayan-goz
Akmayan göz kalemi alacak iseniz mutlaka kaliteli ve iyi bir marka olmasına özen göstermelisiniz. Maalesef ki en iyi markalar da gözde akma, dağılma yapabiliyor. Denize ya da havuza girecek iseniz göz kalemi konusun da hassas davranmalısınız. Deniz de bile akmayan, dağılmayan bir göz kalemi her kadının hayalidir ne yazık ki çok fazla da mümkün değildir. Bilinen bir çok marka suda akmayan göz kalemi üretmiş ve piyasaya sürmüştür. Oriflame ve Avon suda akmayan göz kalemi piyasaya çıkarmıştır. Bir çok bayan yaz aylarında bu markaları tercih etmektedir. Bu tarz suda akmayan göz kalemleri, deniz de uzun süre kalsanız bile gözde ki kalıcılığını sürdürür.

Bunların dışında Mac göz kalemleri de bu konu da çok fazla iddialı. Mac markası göz kalemi konusun da yeterince saygın bir prestije sahiptir ve akmayan göz kalemi ile de önemli adımlar atmıştır. Mac markasının göz kalemini bir çok bayan kullanmıştır ve tepkileri gayet olumludur. Deniz de, havuz da, isterseniz banyo da bile Mac göz kalemini kullanabilirsiniz.

Bir çok göz kalemi markası ne yazık ki akmama konusun da hiç de başarılı değildir. Suda akmayan, bozulmayan, dağılmayan bir göz kalemi kullanmak, almak istiyor iseniz, kesinlikle tanınmış ve iyi markaları tercih etmelisiniz. Bir diğer akmayan göz kalemi de suya dayanıklı Lancome Khol Hypnose Waterproof göz kalemidir. Bu göz kalemi kremsi dokudadır ve hassas uygulama sağlayarak göz kapaklarını kesinlikle tahriş etmez. Gün boyu kalıcı olan bu göz kalemi gün boyu akmaz, bulaşmaz ve tazeliğini korur. Sizlere sunmuş olduğum göz kalemleri için de en iyi sonuç veren göz kalemi markasıdır. En iyisi olsun istiyor iseniz Lancome Khol Hypnose Waterproof göz kalemini tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git