Açık Petrol Şal Modelleri

Şal modelleri tesettürlü bayanlar için ilgi odağı oluşturacak olan aksesuar olarak bilinir. Bunun için sizlere hazırlanan bu makalede sizin tarzınıza, son dönemlerin en trend şal modelleri ve tabi en önemlisi en güzel renk örneklerini sunacağız.

Yeni Sezon Açık Petrol Şal Modelleri

açık petrol şal modelleri

 

İlk örneğimiz ise, açık petrol rengini getirdiği şal modelleri olacaktır. Açık petrol rengi çok tercih edilen bir şal rengi olmasının yanında birbirinden farklı desenleri ile bayanların ilgi odağı olmuş durumdadır.

İlk modelimiz ise, açık petrol renginde olan uçları püsküllü olan şal modelidir. Bu şal modelini farklı kılan renginin eşsiz görüntüsü ve ayrıca dört ucunda püsküllü olmasıdır. Ayrıca diğer açık petrol rengi şal modelimiz gene bayanların ilgi odağı olmuş durumdadır. Osmanlı desenli gene püsküllü açık petrol şal modelidir.

Alvina açık petrol düz şal modeli ise günlük hayatta tesettürlü bayanların rahatlıkla takabileceği bir modeldir. Açık petrol boneli şal modeli ise yeni tasarlanmış kolaylıkla takılabilen modellerdendi. Elegan açık petrol şal modeli ise ince tül şeklinde olması bu şal modelini farklı kılan modeldir. Çiçek desenleri ile süslenmiş olan açık petrol şal modelleri bayanların yazın takabileceği model şallardandır.

En Güzel Açık Petrol Şal Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git