Açık Kahverengi Eşarp Modelleri

Ağır ve bir o kadarda sıcak bir görüntüsü olan kahverengi bir çok bayan için vazgeçilmez renklerden biri. Özellikle tesettür giyimde aksesuarlarda en çok kullanılan renkler arasında. Bu seneki modeller içinde ağırlıklı olarak kullanılan kahverengi tonları bir çok renk ile kombinlenmesi nedeni ile tercih sebebi olmaktadır. Açık kahverengi eşarp modelleri hiç eskimeyen ve her geçen gün kendini yeni modeller ile yenileyen kataloğu ile bayanların beğenisine sunulmaktadır.

Yeni Sezon Açık Kahverengi Eşarp Modelleri

cacharel eşarp modelleri

Açık kahverengi eşarp modellerine gelince bir çok ünlü markanın vazgeçilmez rengidir. Burberry ürettiği eşarp modellerinde özellikle kahverengi tonları onun sembolü gibi olmuş durumda. Yine dünyaca ünlü Chanel ve cacharel markalarınında çokça kullandığı renk kartelası içinde yer alır. Açık kahverengi eşarp modelleri içinde geometrik desenler kadar çiçek desen modelleri içinde bir çok renk ile kullanılması bu rengin kullanım alanınında çok olduğunun bir göstergesidir. Koyu ve açık tüm renklerin içinde hem zemin olarak hemde eşarplardaki desen olarak işlenen açık kahverengi bayanların dolaplarında mutlaka bulunmayı hak etmektedir.

Açık kahverengi eşarp modellerinden derlenen resim galerimizi en beğenilen ve bu senenin trend eşarplarından derleyerek seçenekleriniz arasında yer alması açısından size fikir verecektir.

En Güzel Açık Kahverengi Eşarp Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git